Horoskoop – Neljapäev 26 märts

 Horoskoop – Neljapäev 26 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et tunnete ennast täna väsinuna ning ärritute pisiasjade peale. Vältige stressirohkeid olukordi ning enese tagantsundimist. Puhake!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete tõmmet kõige maalähedase ja naturaalse poole. Loomingulist inspiratsiooni pakub loodus. Hea aeg kodu kaunistamiseks ja suhtlemiseks lastega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et olete täna sunnitud seadma oma plaanid teiste järgi. Kuid püüdke siiski hoida oma kindlat joont ning vältige vastumeelseid järeleandmisi.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Vajate täna tavalisest rohkem iseseisvust ja võimalust ennast teostada. Otsite aktiivselt võimalusi oma energia rakendamiseks. Hea aeg loominguliseks tööks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võivad teil probleemid tekkida kõikvõimaliku olmetehnikaga. Sealhulgas arvutid ja sõiduautod. Püüdke saada hakkama ilma abivahenditeta.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teie käitumisviis ja mõtted on vastuolulised. See põhjustab kaaslaste mõistmatut suhtumist. Ebasoodne aeg minna reisile ning teha tähtsaid otsuseid.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suudate täna lisada oma eneseväljendusse sügavust ja salapära. Soodustatud on suhted, milles peate jätma kaaslastele hea ja meeldejääva mulje.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tõenäoliselt tunnetate täna survet, mis sunnib teid aktiivsemalt tegutsema ning oma laiskusest üle olema. Sündmused arenevad väga kiiresti.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete köidetud huvitavatest ja erilistest inimestest. Tunnete tugevat tõmmet ekstreemsuste ja ekstravagantsuse poole. Hea päev uue avastamiseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Otsite avatud suhtlemist. Vajadus rääkida südamelt kõik ära. Peaksite leidma selleks kindlasti võimaluse, nii saate rahulikult edasi elada.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna alustatud ettevõtmised võivad olla kauakestvad ning elujõulised. Kui soovite ennast proovile panna, siis just praegu on selleks sobiv aeg.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasutage oma potentsiaale ja olge aktiivne. Hea aeg loominguliseks eneseväljenduseks.

Seotud teemad