banner

Horoskoop – Neljapäev 25 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänased planeediseisud toovad teie ellu teatava kergendustunde. Võimalik, et just nüüd laheneb mõni pikka aega kestnud tüli või probleem.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Pääsete kergesti teiste inimestega samale lainepikkusele ja leiate vaistlikult õiged sõbrad. Hea aeg uute suhete loomiseks nii tööasjus kui eraelus.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et teil tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Olge valmis konkurentide poolt loodud takistusteks. Vältige finantstehinguid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et teete täna midagi ebaharilikku, mis pole absoluutselt teie moodi. Oht langeda illusiooni ning hiljem enesehaletsusse. Püüdke oma pea selge hoida!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et teil tekib täna soov arendada endas mõnda uut külge. Muutute aktiivsemaks ning otsite rohkem, kui tavaliselt, suhtlust võõraste inimestega.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna suureneb teie vastutustunne. Tunnete ennast isiklikult puudutatuna, kui teie koostöös teistega midagi viltu läheb. Vältige enese piitsutamist.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänasel päeval on tüli kerge tekkima. Olete ise provotseerivas meeleolus ning inspireerite oma käitumisega ka vastaseid suud pruukima. Kontrollige end rohkem!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Rasked katsumused. Püüdke olla äärmiselt tähelepanelik ja hoolas, sest täna tehtud vead võivad veel pikka aega tunda anda. Ebasoodne reisimiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud annavad teiele palju energiat. Püüdke seda kasutada võimalikult hästi ja vältige juhuslikku ning põhjendamatut rabelemist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Teie meeleolud muutuvad väga kergesti, eriti, kui olete mures perekonna või koduasjade parast. Hindate kõrgelt vaistlikku käitumist ja alateadvust.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et tunnete täna soovi teisi inimesi õpetada, kuid peaksite tähele panema seda, et ei tasu rääkida asju, milles te ise päris kindel pole!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Ärge laske oma entusiasmil langeda kellegi hooletult öeldud märkuse pärast. Nüüd on hea aeg tegeleda inimsuhete klaarimisega. Aktiviseerub romantikavajadus.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like