Advertisements
banner

Horoskoop – Neljapäev 23 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna peaksite vältima seiklusi ja ohtlikke situatsioone, kuna praegu valitseb kõrgendatud traumadeoht. Samas hea aeg asjade sorteerimiseks ja koristamiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite täna tühise asja peale vihastada ja sellega omale asjatult probleeme tekitada. Püüdke enne mõelda ning alles seejärel tegutsema hakata.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna konkreetses meeleolus. Kui teile midagi ei meeldi, siis ütlete selle otsekohesemalt välja, kui muidu. Hea aeg suhete klaarimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Teile püütakse pähe määrida ideid ja arusaami, mis on teie jaoks täiesti võõrad ning vastuvõetamatud.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et peate ennast nüüd kokku võtma ja mõistuse abil omale selgeks tegema asju, mida te parema meelega ei tunnistaks. Hea päev enese harimiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna peaksite olema enese vastu tähelepanelikum ja vaatama, et te ennast tööga üle koormama ei hakka. Pöörake suuremat tähelepanu oma tervisele.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teid ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega käiksite läbi vähestega, kuid selle eest avaksite neile ennast täielikult ja ootate seda ka neilt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna oma kaaslastelt rohkem ootama, kui nad pakkuda suudaksid ning seetõttu olete sunnitud pettuma. Püüdke ise teha nii palju, kui suudate.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kasvab teie uudishimu ning soov kogeda midagi erilist. Ametlikes asjades olete valmis riskima palju rohkem, kui tavaliselt. Ettevaatust liikluses!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Peaksite täna valmis olema iseseisvaks tegutsemiseks. Ärge lootke, et keegi teie eest midagi ära teeb. Tähtsad otsused peaksite kindlasti ise langetama!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tahate iga hinna eest kõigega üksi hakkama saada, kuid peaksite andma ka teistele võimaluse kätt proovida isegi juhul, kui neil ei õnnestu sama hästi, kui teil.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teid huvitavad täna tavalisest rohkem sügavad ja tõsised teemad. Olete analüüsiv ning mõtlik. Võimalik, et saate mõnele oma küsimusele vastuse.
Advertisements

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...