Horoskoop – Neljapäev 23 mai

 Horoskoop – Neljapäev 23 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna peaksite vältima seiklusi ja ohtlikke situatsioone, kuna praegu valitseb kõrgendatud traumadeoht. Samas hea aeg asjade sorteerimiseks ja koristamiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite täna tühise asja peale vihastada ja sellega omale asjatult probleeme tekitada. Püüdke enne mõelda ning alles seejärel tegutsema hakata.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna konkreetses meeleolus. Kui teile midagi ei meeldi, siis ütlete selle otsekohesemalt välja, kui muidu. Hea aeg suhete klaarimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Teile püütakse pähe määrida ideid ja arusaami, mis on teie jaoks täiesti võõrad ning vastuvõetamatud.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et peate ennast nüüd kokku võtma ja mõistuse abil omale selgeks tegema asju, mida te parema meelega ei tunnistaks. Hea päev enese harimiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna peaksite olema enese vastu tähelepanelikum ja vaatama, et te ennast tööga üle koormama ei hakka. Pöörake suuremat tähelepanu oma tervisele.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teid ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega käiksite läbi vähestega, kuid selle eest avaksite neile ennast täielikult ja ootate seda ka neilt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna oma kaaslastelt rohkem ootama, kui nad pakkuda suudaksid ning seetõttu olete sunnitud pettuma. Püüdke ise teha nii palju, kui suudate.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kasvab teie uudishimu ning soov kogeda midagi erilist. Ametlikes asjades olete valmis riskima palju rohkem, kui tavaliselt. Ettevaatust liikluses!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Peaksite täna valmis olema iseseisvaks tegutsemiseks. Ärge lootke, et keegi teie eest midagi ära teeb. Tähtsad otsused peaksite kindlasti ise langetama!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tahate iga hinna eest kõigega üksi hakkama saada, kuid peaksite andma ka teistele võimaluse kätt proovida isegi juhul, kui neil ei õnnestu sama hästi, kui teil.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teid huvitavad täna tavalisest rohkem sügavad ja tõsised teemad. Olete analüüsiv ning mõtlik. Võimalik, et saate mõnele oma küsimusele vastuse.

Seotud teemad