Horoskoop – Neljapäev 19 märts

 Horoskoop – Neljapäev 19 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänane päev võib tuua teie ellu uusi intelligentseid inimesi, kellega teil vägagi huvitav suhe kujuneb. Olge valmis ennast avama ja informatsiooni vastu võtma.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna suureneb teie teotahe ja sihikindlus. Olete tavalisest erksam ja püüate oma asjadega kiirelt hakkama saada. Lahenevad pinged seoses tööasjadega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänased tööülesanded võivad sootuks üle pea kasvada ja teid täielikult endasse mässida. Astuge üks samm korraga ja leidke kindlasti aega ka puhkamiseks!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tunnete soovi tõestada oma intellektuaalsust ja kompetentsust. Et mitte tuua kaela lisaprobleeme, püüdke ennast mitte ülehinnata ja jääda mõistlikuks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute täna veidi taktitundetu olema. Teie märkused võivad olla nii teravad, et inimesed parema meelega väldiksid teiega suhtlemist. Hea aeg uurimistööks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna tavalisest kergekäelisemalt rahaga ümber käima. Võib juhtuda, et hindate asju vaid nende välise ilu järgi ja praktilisus jääb tahaplaanile.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Puutute kokku võõrkultuuride ning ideoloogiatega. Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis. Hea päev loominguliseks eneseteostuseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teie mõtted liiguvad täna eriti kiiresti. Raskendatud on konkreetsele asjale keskendumine. Samas lõbus seltskonnaelu pakub teile suurt rahuldust.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna aktiivses ning ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satute olukorda, kus peate olema juhiks ja otsustajaks. Partnerluses kipute domineerima.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on tõsiste ja sügavate meeleoludega päev. Võimalik, et saate täna mõne tõelise realiseeringu, mis paneb teid asjade üle järele mõtlema.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie enesekindlus on täna kergemini haavatav, kui muidu. Ärge laske omale sisse sõita! Kellegi teravmeelsus võib lihtsalt kadedusest tulla.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev tuleb teie jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Te ei otsi teiste inimestega eriti kontakti ning eelistate veeta aega oma kodus.

Seotud teemad