Horoskoop -Neljapäev 16 mai

Horoskoop -Neljapäev 16 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Nüüd peaksite end tõsiselt käsile võtma ja vaatama kriitilise pilguga üle asjad või suhted, mida te tõeliselt vajate ning mis rohkem moe pärast eksisteerivad.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna tõusevad esile teie suhted ema ja isaga. Kui teil on jäänud midagi klaarimata, siis nüüd oleks just sobiv aeg sellega tegelema hakata!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev võib tuua teile erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlust erinevate inimestega. Võimalik, et peate loobuma mõnest paikapandud plaanist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on hea aeg vanade asjade lahendamiseks ja oma elu korrastamiseks. Vältige liigset emotsionaalsust ja liialdamisi. Usaldage oma sisetunnet.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite saada täna ootamatult teada, et teie selja taga räägitakse hoopis teist juttu, kui teie ees. Võimalik pettumine inimestes, keda usaldasite.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna tuleks olla üksteise vastu hellem ja heldem. Tekkinud konflikt nõuab teilt liialt palju energiat.Loobuge tormilistest kirgedest.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslaseid mõjutada, õpetada ja avalikkuse ees esineda. Vältige liigset nõudlikust enda ja kaaslaste suhtes.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna üsna isemeelne ning kipute inimesi kamandama. Teil on raskusi mõistmisel, et ka teistel võiks õigus olla. Püüdke täna iseseisvalt tegutseda.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teid köidab täna kõik, mis on uus ja veidi ekstreemne. Otsite seiklusi ning olete adrenaliini tundmise nimel valmis riskima. Ettevaatust, traumade oht.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et keegi tekitab teis täna kaastunnet. Kuid ärge laske ennast manipuleerida. Püüdke olukorda realistlikult ja kaine mõistusega hinnata.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olge valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Lahendades teiste probleeme võivad laheneda ka teie enda omad. Olge tähelepanelik saatuse märkide suhtes.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on hea päev perekondlikeks ettevõtmisteks. Huvitute eksootilistest roogadest ja mõnusast äraolemisest. Tööasjad jäävad nüüd tahaplaanile.

Elulife

Seotud teemad