banner

Horoskoop -Neljapäev 16 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Nüüd peaksite end tõsiselt käsile võtma ja vaatama kriitilise pilguga üle asjad või suhted, mida te tõeliselt vajate ning mis rohkem moe pärast eksisteerivad.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna tõusevad esile teie suhted ema ja isaga. Kui teil on jäänud midagi klaarimata, siis nüüd oleks just sobiv aeg sellega tegelema hakata!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev võib tuua teile erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlust erinevate inimestega. Võimalik, et peate loobuma mõnest paikapandud plaanist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on hea aeg vanade asjade lahendamiseks ja oma elu korrastamiseks. Vältige liigset emotsionaalsust ja liialdamisi. Usaldage oma sisetunnet.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite saada täna ootamatult teada, et teie selja taga räägitakse hoopis teist juttu, kui teie ees. Võimalik pettumine inimestes, keda usaldasite.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna tuleks olla üksteise vastu hellem ja heldem. Tekkinud konflikt nõuab teilt liialt palju energiat.Loobuge tormilistest kirgedest.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslaseid mõjutada, õpetada ja avalikkuse ees esineda. Vältige liigset nõudlikust enda ja kaaslaste suhtes.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna üsna isemeelne ning kipute inimesi kamandama. Teil on raskusi mõistmisel, et ka teistel võiks õigus olla. Püüdke täna iseseisvalt tegutseda.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teid köidab täna kõik, mis on uus ja veidi ekstreemne. Otsite seiklusi ning olete adrenaliini tundmise nimel valmis riskima. Ettevaatust, traumade oht.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et keegi tekitab teis täna kaastunnet. Kuid ärge laske ennast manipuleerida. Püüdke olukorda realistlikult ja kaine mõistusega hinnata.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olge valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Lahendades teiste probleeme võivad laheneda ka teie enda omad. Olge tähelepanelik saatuse märkide suhtes.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on hea päev perekondlikeks ettevõtmisteks. Huvitute eksootilistest roogadest ja mõnusast äraolemisest. Tööasjad jäävad nüüd tahaplaanile.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com