Horoskoop – Neljapäev 16 juuli

 Horoskoop – Neljapäev 16 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võtke vastu kõik huvitavad ja vähegi reaalsed pakkumised, pange ennast proovile ja olge julge. Samas vältige raha asjatut tuulde loopimist.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna igati konkurentsivõimeline ning arvestatavas vormis. Püüdke olla enesekindel ja säilitage pingelistes olukordades eneseuhkus.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Edasijõudmine sõltub sellest kuivõrd suudate oma visioone materialiseerida. Püüdke oma kogemusi ja teadvustusi jagada ka teistele. Olge “teie ise”.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teil on täna hea päev, sest olete vastupidavam, kui tavaliselt ning suudate korda ajada nii mõnegi pingelise juhtumi. Hea aeg suhete parandamiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Soodne päev tegeleda materiaalse heaolu, hariduse, religiooni, filosoofia ja reisimisega. Olete suuteline tedvustama oma tõelist potentsiaali.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Enne kui alustate uut tegevust, püüdke lõpetada eelnev ettevõtmine. Hea päev üle vaadata tegemata jäänud asjad ja lahendada pingelisi suhteid.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna ootamatult avatud ja enesekriitika on peaaegu olematu. Hea päev oma tunnete avaldamiseks kaaslastele, kuid vältige liigset pealetükkimist.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kaldute täna äärmustesse ning otsite täiuslikkust. Püüdke olla liberaalsem ja vältige emotsionaalset kiindumist oma plaanidesse ning ideedesse.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võite kokku puutuda loogiliste eksimuste ja intellektuaalsete segadustega. Ilmnevad tõrked olmetehnika ja arvutite töös. Kaaslaste ootamatu käitumine.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et satute täna reserveeritud ning kinniste inimeste seltskonda, kus peate endast võimalikult head muljet jätma. Teie vabadus saab piiratud.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd on aeg, mil peaksite aega pühendama iseendale. Ärge laske kohusetundel ennast ängistusse viia ja võtke rahulikult aega ka puhkamiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile olete täna oodatud inimene seltskonnas. Võimalik, et toote pingelistesse olukordadesse lahenduse.

Seotud teemad