Horoskoop – Neljapäev 15 august

 Horoskoop – Neljapäev 15 august
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie meeleolu on täna väga vahelduv. Kipute tühisest ebaõnnestumisest lausa endast välja minema. Pöörake suuremat tähelepanu oma perekonnale ja kodule.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjute ambitsioonika ning veidi ülbena isegi siis, kui te sisemiselt seda pole.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on päev, mil teie võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudate näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teil on elav ettekujutusvõime, oskus lahendada keerulisi situatsioone ja asetada end teiste inimeste olukorda. Soodne aeg läbirääkimisteks.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna seltskondlikum, kui tavaliselt. Eneselegi ootamatult võite avastada end kellelegi südant puistamas. Hea aeg ebaselgete suhete klaarimiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tänane päev toob teie ellu ilusaid elamusi ja positiivseid inimesi. Tunnete heatahtlikkust oma kaaslaste suhtes. Päev pole sobilik materiaalseteks tehinguteks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna heameelega valmis rääkima endast, kuid samas teiste probleeme ja isikupära te ei märka. Olge oma kaaslaste suhtes austavam ja kuulake ka neid.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hea päev tegeleda kõige ilusa ja kunstipärasega. Võimalik, et tunnete soovi suunata oma energia ja tähelepanu partnerile. Tõenäoline armumine.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna inimeste suhtes pelglik ning võõristav. Teil on tavalisest raskem leida teiste inimestega ühist keelt. Hea päev iseseisvaks tegutsemiseks.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd võite sattuda ootamatult salajasse armuafääri, mis annab teie elule põnevust juurde, kuid samas seab see teile teatud piirangud ning ohud.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kui olete ambitsioonikas inimene, peate täna arvatavasti tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Vältige agressiivset suhtlust.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik kokkupuude inimestega, kelle võimukas olek teid tõsiselt häirib. Tunnete sisemist protesti ning soovi näidata neile koht kätte.

Elulife

Seotud teemad

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga