banner

Horoskoop – Neljapäev 14 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Oma siira avameelsusega võite välja rääkida ideid, mida keegi teine hakkab hiljem enda omaks nimetama. Hea aeg keelte õppimiseks ning muuks eneseharimiseks.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna kergemeelses meeleolus ning teil on raskusi süveneda tõsistesse asjadesse. Oht raisata raha tühistele asjadele. Hea päev lõbutsemiseks.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg jookseb nii kiiresti, et tõenäoliselt nii mõnigi plaan jääb poolikuks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Soov olla silmapaistev. Enamus tänaseid ettevõtmisi on edukad. Vältige liigset eneseimetlust ja olge teiste suhtes tähelepanelikum ning austavam.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Kaldute täna liialdama kõigega, millega liialdada annab. Olete äärmiselt aktiivses meeleolus ning suhtlemisaldis. Hea päev õppimiseks ja reisimiseks.
Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete ennast täna sisemiselt ebakindlana, mistõttu püüate seda kompenseerida välise karmuse ning rangusega. Tekkivad raskused nalja mõistmisel.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie jaoks on motiveeriv intellektuaalsuse arendamine. Soodne aeg käia erinevatel kursustel, õppida keeli, reisida ja inimestega suhelda.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et saate täna rõõmustava uudise või ahvatleva ettepaneku. Hea päev lepingute sõlmimiseks, finantstehinguteks ja läbirääkimisteks.
Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna tavalisest kergekäelisemalt rahaga ümber käima. Võib juhtuda, et hindate asju vaid nende välise ilu järgi ja praktilisus jääb tahaplaanile.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et peate täna hakkama kellegi eest hoolitsema. Tõmbate oma lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on mingil põhjusel õnnetud.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna pannakse tõenäoliselt proovile teie tahtejõud. Võimalikud sündmused, kus teil on väga raske ennast kontrollida. Esile kerkivad alateadlikud soovid.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna erksa mõtlemise ja kiire reaktsiooniga. Otsuste tegemisel püüdke tugineda eelkõige teadmistele, vältida tuleks aga spekuleerimist.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...