banner

Horoskoop – Neljapäev 14.02

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kaldute sulguma enesesse ning tunnete ennast abituna. Püüdke siiski mõista, et tegelikult on teis peidus palju väärtuslikku, mida teistega jagada.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna veidi hajevil. Teid vaevavad kõhklused oma käitumise pärast. Samas tunnete huvi kõikvõimalike müstiliste ja salapäraste asjade suhtes.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõppevad siiski õnnelikult. Vältige liigset hulljulgust ja arvestage endast nõrgematega.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võivad teil tekkida peresisesed pinged. Olete nüüd tavalisest emotsionaalsem ning tunnete pisiasjadest ennast puudutatuna. Leidke aega üksi olemiseks.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna tähelepanelikum, kui tavaliselt. Püüate tungida iga hinna eest asjade tuumani ning mõista üksikasjalikult inimeste käitumismaneere.
Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teid tabab täna ootamatult sõnaline rünnak. Olge valmis ennast maksma panema ja ärge laske omale pähe istuda. Edukad on materiaalsed asjad.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võivad tekkida tõrked paika pandud plaanide teostamisel. Püüdke mitte lasta end sellest häirida, olge spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Peate täna tavalisest rohkem vaeva nägema enese maksmapanemisega. Samas kui veedate aega omaette, võite tulla nii mõnegi hea ja inspireeriva idee peale.
Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kerkivad esile mälestused minevikust. Olete veidi nostalgilises ning emotsionaalses meeleolus. Otsite turvatunnet, võite mõjuda abituna.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kergete ja meeldivate meeleoludega päev. Tänased suhted inimestega toovad teie ellu armastust ja heatahtlikkust. Hea aeg kodu kaunistamiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et puutute täna kokku emotsionaalsete isikutega, kuid ärge laske nende impulsiivsusel ennast mõjutada. Vältige ebasiirast viisakust.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Soodne aeg suhete parandamiseks. Pöörake tähelepanu oma tervisele, ärge alahinnake seda. Hea päev viia lõpule pooleliolevad tegemised ja tööd.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like