Horoskoop – Neljapäev 13.02

 Horoskoop – Neljapäev 13.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Suudate täna rohkem korda saata, kui muidu mitme päevaga. Hea võimalus likvideerida võlgu ning lõpetada poolikuid asju. Paranevad suhted teistega.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Soodne päev tegeleda materiaalse heaolu, hariduse, religiooni, filosoofia ja reisimisega. Olete suuteline tedvustama oma tõelist potentsiaali.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teil on täna hea päev, sest olete vastupidavam, kui tavaliselt ning suudate korda ajada nii mõnegi pingelise juhtumi. Hea aeg suhete parandamiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võite saada ootamatut informatsiooni või mõne hea pakkumise. Hea aeg uuringuteks ja reisimiseks. Otsides uusi võimalusi võib teid saata ootamatu edu.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on suurenenud teie vajadus süstemaatilise tegevuse suhtes. Püüate luua oma elus korda ning korrapära, kuid mõne inimese tõttu võib see raskeks osutuda.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Hoidke täna eemale agressiivselt meelestatud inimestest. Teil võib tekkida raskusi ka enese keele talitsemisega ning see võib viia suure tülini.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Segadusterohke aeg, mil on raske oma tunnetes orienteeruda. Võimalikud on enesepetmine, õigustamata fantaseerimine ja vanade orientiiride haihtumine.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna olete tavalisest otsekohesem ja teravmeelsem, mis tekitab probleeme suhetes. Sobiv aeg tegeleda endaga ja arendada oma sisemist vaimsust.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna lihtsalt vanast harjumusest tegelema mõttetute asjadega. Püüdke elada rohkem tänases päevas ning hoidke ümbritseva suhtes silmad lahti!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui olete mõnda aega tagasi kellegagi tülli läinud, siis nüüd on soodne aeg see asi korda ajada. Suudate olla mõistvam ja andestavam, kui muidu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et teie peas keerlevad täna romantilised ja seksuaalsed mõtted. Teie füüsiline tervis on praegu hea, kuid vältige söögiga liialdamist.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olge täna valmis põnevateks ja ootamatuteks ettepanekuteks. Kasutage oma loovat mõtlemist ning püüdke käituda spontaanselt. Hea päev reisimiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop

 

Facebooki kommentaarid

Seotud teemad