Horoskoop – Neljapäev 11 juuli

 Horoskoop – Neljapäev 11 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna tulevad mängu teie isiklikud huvid ning see võib mõnda inimest kergelt häirida, mida ta ka välja näitab. Ärge laske ennast ümber veenda!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Kui võimalik, lükake tähtsad toimingud edasi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeediseisud muudavad teid vastuvõtlikumaks kõikvõimalike psühholoogiliste ja esoteeriliste teaduste suhtes. Võte avastada endas võimeid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalikud takistused plaanide täideviimisel. Laske asjadel minna loomulikku rada ja ärge hakake ebaõnnestumiste korral iga hinna eest rabelema.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui tahate midagi kallimat osta, siis tehke kindlaks, kas te seda tõepoolest ka vajate. Vältige läbimõtlematuid muudatusi. Ettevaatust liikluses.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval tunnete inspiratsiooni eelkõige erinevatest inimestest, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisule minekuks ja suhtlemiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teil on täna eriti raske teha asju, mida te tegelikult ei naudi. Olete enese vastu ausam, kui tavaliselt, mis tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teie mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüdke jääda rahulikuks ja kasutage oma intuitsiooni teiste aitamiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid köidavad nüüd asjad, mis kuidagi seotud naturaalse elu ja loodusega. Püüate parandada oma toitumisviise. Hea aeg halbadest harjumustest loobumiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et kannatate täna söögiisu ja entusiasmi puudumise all. Püüdke leida võimalus teha midagi füüsilist. Näiteks minge kasvõi välja jalutama!

Seotud teemad