banner

Horoskoop – Neljapäev 11 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna tulevad mängu teie isiklikud huvid ning see võib mõnda inimest kergelt häirida, mida ta ka välja näitab. Ärge laske ennast ümber veenda!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Kui võimalik, lükake tähtsad toimingud edasi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeediseisud muudavad teid vastuvõtlikumaks kõikvõimalike psühholoogiliste ja esoteeriliste teaduste suhtes. Võte avastada endas võimeid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalikud takistused plaanide täideviimisel. Laske asjadel minna loomulikku rada ja ärge hakake ebaõnnestumiste korral iga hinna eest rabelema.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui tahate midagi kallimat osta, siis tehke kindlaks, kas te seda tõepoolest ka vajate. Vältige läbimõtlematuid muudatusi. Ettevaatust liikluses.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval tunnete inspiratsiooni eelkõige erinevatest inimestest, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisule minekuks ja suhtlemiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teil on täna eriti raske teha asju, mida te tegelikult ei naudi. Olete enese vastu ausam, kui tavaliselt, mis tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teie mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüdke jääda rahulikuks ja kasutage oma intuitsiooni teiste aitamiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid köidavad nüüd asjad, mis kuidagi seotud naturaalse elu ja loodusega. Püüate parandada oma toitumisviise. Hea aeg halbadest harjumustest loobumiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et kannatate täna söögiisu ja entusiasmi puudumise all. Püüdke leida võimalus teha midagi füüsilist. Näiteks minge kasvõi välja jalutama!

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com