Horoskoop – Neljapäev 10 september

 Horoskoop – Neljapäev 10 september
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et avastate täna, et olete juba mõnda aega mõne inimese suhtes illusioonis olnud. Nüüd võivad varjatud asjad kergesti päevavalgele tulla.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite täna kuulujuttude ohvriks langeda. Püüdke hoida ennast ümbritsevaga kursis. Hea aeg individuaalseks tööks, kus ei pea teistega arvestama.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Kui võimalik, lükake tähtsad toimingud edasi.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et tunnete täna tahtejõuetust ning soovi jätta kõik tegevused sinnapaika. Püüdke siiski ennast kokku võtta, haarake kinni võimalustest, mis elu toob!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute täna tegutsema ennem, kui mõelda jõuate. Tänu kiirele reaksioonile võite uisapäisa tehtud otsustest tingitud probleemidest isegi välja tulla!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes teid alt veavad. Kui peate midagi suuremat korraldama, siis abi saamiseks pöörduge nende poole, keda hästi tunnete!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänane päev võib teie jaoks kujuneda üsna intensiivseks ja isegi kohati kriitiliseks. Võivad esineda terviseprobleemid. Vältige alkoholi ja ülesöömist.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võite täna kokku puutuda inimesega, kes väliselt jätavad endast kõrgi ja külma mulje, kuid samas sisimas lihtsalt kardavad haiget saada.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna võivad teie emotsionid hakata üle keema seoses ebaõiglusega, mida näete. Unustate igasuguse diplomaatia ning ütlete julgelt ja oma arvamuse välja.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute end täna teiste arvamusest liigselt mõjutada laskma. Võimalik, et keegi püüab teid kamandada, kuid jääge siiski endale kindlaks, nii võidate ka austuse.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teis hakkavad nüüd lõõmama kireleegid. Kui te ei saa oma tahtmist piisavalt kiiresti, kipute korraldama emotsionaalseid ja jõulisi stseene.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna minevikus liigselt kinni olema ja see segab teil tajuda hetkeseisu. Päev pole sobilik ametlikeks jutuajamisteks ja finantstehinguteks.

Seotud teemad