Horoskoop – Laupäev 31 oktoober

 Horoskoop – Laupäev 31 oktoober
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie enesehinnang tõuseb ning muutute tavalisest julgemaks. Samas kipute oma tunnete väljaelamisel teiste suhtes veidi agressiivseks muutuma.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Peaksite omale leidma väljundi vastasel juhul võib teie enesehinnang langeda allapoole kriitilist piiri. Olge enesekindlam ja uskuge endasse!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete võlutud salapärastest ja mõistetamatutest inimestest. Püüate leida omale väljundit hoopis teisel tasandil, kui tavaliselt. Ettevaatust liikluses!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võib teil tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüate olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksite siiski püüdma ka meelelahutuseks aega leida.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna hajameelsem, kui tavaliselt. Kui peate mingeid ametlikke asju ajama, siis kipute jätma olulisi asju kahe silma vahele. Ettevaatust liikluses!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et tunnete täna soovi hakata oma isiklikke asju tõsisemalt võtma ning otsustate hakata käima mõnes trennis või huvigrupis. Hea aeg õppimiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Lubate enesele täna märksa vabameelsemat ja anarhistlikumat käitumist, kui tavaliselt. Võite kergesti nii mõnelegi inimesele suurt peavalu tekitada.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna kergesti ärrituv, parem, kui hoiaksite rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest kõrvale. Skandaalid on kerged tulema.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teile on omased heategevus, kaastunne ja suuremeelsus. Olete kannatlik ja andestav inimene kes kaldub vaatama kaaslaste puudustele läbi sõrmede.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänane päev toob tõenäoliselt ootamatuid sündmusi. Olge valmis spontaanseks tegutsemiseks. Ärge muretsege liiga palju oma pädevuse pärast.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hiljutised suhted on olnud “huvitavad”, et mitte öelda midagi enamat. Nüüd on aeg millekski teistsuguseks — millekski väga erinevaks eelnenust.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute nüüd teisi inimesi enda ümber muudkui juhendama ja õpetama. Teete seda ka siis, kui keegi seda otseselt ei palu. Vältige pealetükkivaks muutumist.

Seotud teemad