Horoskoop – Laupäev 3 aprill

 Horoskoop – Laupäev 3 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänane päev võib tuua teile erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlust erinevate inimestega. Võimalik, et peate loobuma mõnest paikapandud plaanist.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete võimeline laiendama oma ettevõtmisi ja arendama ebatavalisi läbimurdevõimalusi. Ootamatud reisid ja uued inimsuhted on teie meelisteema.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna veidi kramplik. Võimalik, et teete asju enda jaoks hullemaks, kui need tegelikult on. Võtke aega lõõgastumiseks ja enesega tegelemiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased planeediseisud annavad teile hea väljavaate aladel, kus peate kasutama oma loomingulisust ja intuitsiooni. Suudate olla tavalisest spontaansem.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et kirg võtab teie üle niivõrd võimust, et unustate igasugused kombed ja tavanormid. See võib teie jaoks olla vabastav kogemus.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Soodne päev ideoloogiliseks kaaslaste mõjutamiseks, suhtlemiseks, vaimsuse ja tundlikkuse arendamiseks. Püüate põgeneda rutiinist, otsite kunstilisust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on päev, mil võite liigsest kohusetundest ja korralikkusest üle pingutada ning selle tulemusena vaimselt kokku vajuda. Hea aeg kodusteks tegemisteks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete helde, südamlik ja optimistlik. Saavutate austuse kaaslaste seas ning edu töö tegemisel. Soodne päev õppimiseks ja laste kasvatamiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd on hea aeg tegeleda millegi sellisega, mis nõuab teilt erilist tähelepanu ja peent tunnetust. Suudate eristada olulisi asju ebaolulistest.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna veidi rahutu ning otsite põhjust kuskilt väga kaugelt. Püüdke vaadata üle oma elustiil ja tunnetage, kas olete sellega ikka rahul.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääte kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustate midagi.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete nüüd veidi reserveeritud, suhtlemisel teiste inimestega kohmetute kergesti ning tunnete piinlikkust asjade pärast, mis otseselt teid ei puudutagi.

Seotud teemad