Horoskoop – Laupäev 26 detsember

 Horoskoop – Laupäev 26 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänased planeediseisud soodustavad avatud mõtlemist ja leidlikkust keeruliste olukordade lahendamisel. Võimalik, et teilt oodatakse nõuandeid.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil on vajadus saada heakskiitu oma tegevusele.Tunnetate, et teilt oodatakse rohkem, kui suuteline olete. Tegelikult olete ise enda vastu liiga range.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et kohtate täna oma tegevuses selliseid takistusi, mida te poleks osanud oodatagi. Andke omale rohkem aega ning ärge hakake vägisi pingutama.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teile pakub täna erilist rahuldust see, kui saate teha midagi kasulikku. Suudate märgata ka teisi inimesi enda ümber ning olete valmis neid aitama.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna olge valmis, et peate oma positsioonist loobuma ja hakkama individuaalselt enesega tegelema. Teiste kamandamine jääb nüüd täiesti tahaplaanile.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et kipute täna kummaliselt käituma ja tahtmatult oma kaaslaseid ära kasutama. Püüdke olla taktitundelisem ja tähelepanelikum teiste suhtes.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suurenenud vajadus suhtlemise järele. Oma avameelsusega kipute rääkima suvalistele inimestele väga isiklikest asjadest. Oht unustada ja hilineda.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Päev võib tuua teie ellu temperamentseid ja aktiivseid inimesi, kes mingil põhjusel teid täiesti endast välja viivad. Ärge laske endale pähe istuda!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Puutute kokku elavate, nutikate ja kiirete inimestega. Püüdke võimalikult avatud olla, võite saada omale kasulikke ning huvitavaid ideid.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võite täna kergesti vastuollu minna teist kõrgemal positsioonil olevate inimestega. Ütlete ilma peenutsemata oma arvamuse koheselt välja.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie mõistus on täna terane ning liigutused kiired. Otsite aktiivselt võimalust ennast teostada või lihtsalt proovile panna. Hea aeg õppimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna suurejoonelisem ja avatum, kui tavaliselt. Kutsute omale meelsasti inimesi külla ning korraldate neile lahke ja küllusliku vastuvõtu.

Seotud teemad