Horoskoop – Laupäev 22.02

 Horoskoop – Laupäev 22.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna veidi rahutu ning otsite põhjust kuskilt väga kaugelt. Püüdke vaadata üle oma elustiil ja tunnetage, kas olete sellega ikka rahul.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Hoidke täna eemale agressiivselt meelestatud inimestest. Teil võib tekkida raskusi ka enese keele talitsemisega ning see võib viia suure tülini.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kaldute täna pedantsusesse. Probleemide lahendamisel oht takerduda väheolulistesse detailidesse. Hea päev arstlikuks kontrolliks ja detailseks analüüsiks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna tähelepanelikum, kui tavaliselt. Püüate tungida iga hinna eest asjade tuumani ning mõista üksikasjalikult inimeste käitumismaneere.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Jagate kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid teil on raske siduda end kindla partneriga ja kipute jääma inimsuhetes pealiskaudseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Suudate täna tavalisest kergemini astuda välja oma tavalisest igapäevaelust ning teha midagi ootamatut. Olete valmis riskima, kuid vältige kergemeelsust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on hea päev ühiskondlikeks suheteks. Teile laskub tavalisest suurem tähelepanu, kuid ka kohustused. Võimalik, et teilt oodatakse rohkem, kui anda soovite.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Kuid ärge laske ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usaldage rohkem oma intuitsiooni!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui te oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võite käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna soovi teha oma elus uuendusi. Hea aeg garderoobi ja soengu muutmiseks. Samas ärge oma vanu sõpru unarusse jätke, säilitage häid suhteid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüate täna enese ümber luua müstilist ning salapäraselt köitvat kihti, millega oma salajase sümpaatia tähelepanu ja heakskiitu saavutada.

Seotud teemad