Horoskoop – Laupäev 21 märts

 Horoskoop – Laupäev 21 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete otsekohene ning teravmeelne. Võimalik, et seetõttu peetakse teid ründavaks. Andke ka teistele võimalus oma arvamust avaldada, ilma katkestamata.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Enesedistsipliin pole täna just teie kõige tugevam külg. Kipute kiusatustele ja ahvatlustele liiga kergesti järgi andma. Vältige alkoholi!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänased sündmused nõuavad teilt veidi järeleandlikumat ja dünaamilisemat suhtumist. Püüdke olla osavõtlik ja oma ideid esitada võimalikult lihtsalt.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tajute olukorda kui lõpmatut pidutsemist ja eufooriat. Oht muutuda laisaks ning käituda kergemeelselt. See võib teile tulevikus kätte maksta.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on soodustatud kõikvõimalikud suhetega seotud tegevused. Olete tavalisest avameelsem, kuid samal ajal ka mõistvam teiste inimeste probleemide suhtes.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et satute täna armuseiklustesse. Ootamatu suhe võib teie plaanid täiesti pea peale pöörata. Vältige liialdamisi ja äärmustesse minemist.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänane päev toob teile palju suhtlemist. Tähtsal kohal sõbrad ja nende vajadused. Olete abivalmis ning rõõmsameelne, hea aeg pidutsemiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna võib aset leid ootamatu ja mõnus vestlus mõne hea tuttavaga. Suudate olla sundimatu ning loomulik, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Avastate eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised hakkavad tõenäoliselt väga hästi sujuma ning teile palju rõõmu valmistama.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Muutute õnnelikumaks, vabamaks ning teie enesetunne paraneb. Kasutage tänaseid positiivseid planeediseise ära ja olge maksimaalselt aktiivne.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kui tunnete et vajate mingiks tegevuseks täna rohkem aega, siis tegutsege julgelt selle nimel, et rahulikult oma asjad ära lõpetada. Kiirustamine ei tõota head!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Pöörake täna suuremat tähelepanu lubadustele, mida andnud olete. Võimalik, et teete mõne hooletusvea või hilinete unustamise tõttu. Paranevad suhted lastega.

Seotud teemad