Horoskoop – Laupäev 20 juuli

 Horoskoop – Laupäev 20 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et tunnete soovi riskida, et leida üles oma piirid. Vältida tuleks aga äärmuslike võtete kasutamist, sest valitseb traumade oht.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nüüd laabuvad kõige paremini eelkõige need asjad, millega teil juba varem algust tehtud. Vältige uute kohustuste juurde võtmist ning tühjade lubaduste andmist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Aktiviseeruvad sellised meeleolud, mis viivad teid tagasi minevikku ja päevakorda kerkivad veidi nostalgilised meeleolud. Hea aeg külastada vanavanemaid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Alustate tänast päeva uue entusiasmiga. Püüate luua inimestega positiivseid ja aktiivseid suhteid. Teie energilisus mõjub ka teistele toniseerivalt.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna suureneb teie huvi maailmas toimuva vastu. Hakkate tähtsustama asju, mille vastu teil varem minit huvi polnud. Hea päev sotsiaalseks tegevuseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Olete meeldivalt enesekindel ning suudate ka pingelisemates olukordades rahulikuks jääda. Mõjute oma kaaslastele targa ja kogenuna. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna soovi avada ennast ja rääkida südamelt kõik ära. Samas on teil raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Püüdke olla hoolikas.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hakkate nüüd inimestelt ootama vastutasu oma teenetele, kuid võite valusalt pettuda. Ärge siiski laske depressioonil enese üle võimust võtta!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Tähtsale kohale tõuseb kodu ja kõik sellega seonduv. Samas kipute olema veidi liiga emotsionaalne.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänasel päeval on soodne tegeleda praktiliste asjadega, lõpetada poolikuid tegemisi ja parandada vigu, mida minevikus tehtud. Teie autoriteetsus kasvab.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saate meeldiva üllatuse ja tunnete teatavat kergendust. Oht muutuda laisaks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Uitate täna oma mõtetes ning teil on raske suhestuda teiste inimestega enda ümber. Igasugune koostöö on nüüd veidi raskendatud. Unistate romantilistel lainetel.

Seotud teemad