banner

Horoskoop – Laupäev 20 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et tunnete soovi riskida, et leida üles oma piirid. Vältida tuleks aga äärmuslike võtete kasutamist, sest valitseb traumade oht.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nüüd laabuvad kõige paremini eelkõige need asjad, millega teil juba varem algust tehtud. Vältige uute kohustuste juurde võtmist ning tühjade lubaduste andmist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Aktiviseeruvad sellised meeleolud, mis viivad teid tagasi minevikku ja päevakorda kerkivad veidi nostalgilised meeleolud. Hea aeg külastada vanavanemaid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Alustate tänast päeva uue entusiasmiga. Püüate luua inimestega positiivseid ja aktiivseid suhteid. Teie energilisus mõjub ka teistele toniseerivalt.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna suureneb teie huvi maailmas toimuva vastu. Hakkate tähtsustama asju, mille vastu teil varem minit huvi polnud. Hea päev sotsiaalseks tegevuseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Olete meeldivalt enesekindel ning suudate ka pingelisemates olukordades rahulikuks jääda. Mõjute oma kaaslastele targa ja kogenuna. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna soovi avada ennast ja rääkida südamelt kõik ära. Samas on teil raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Püüdke olla hoolikas.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hakkate nüüd inimestelt ootama vastutasu oma teenetele, kuid võite valusalt pettuda. Ärge siiski laske depressioonil enese üle võimust võtta!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Tähtsale kohale tõuseb kodu ja kõik sellega seonduv. Samas kipute olema veidi liiga emotsionaalne.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänasel päeval on soodne tegeleda praktiliste asjadega, lõpetada poolikuid tegemisi ja parandada vigu, mida minevikus tehtud. Teie autoriteetsus kasvab.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saate meeldiva üllatuse ja tunnete teatavat kergendust. Oht muutuda laisaks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Uitate täna oma mõtetes ning teil on raske suhestuda teiste inimestega enda ümber. Igasugune koostöö on nüüd veidi raskendatud. Unistate romantilistel lainetel.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like