banner

Horoskoop – Laupäev 18 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Esile võivad kerkida probleemid, mis on seotud materiaalse poolega teie elus. Peaksite olema väga tähelepanelik oma raha kulutamisel. Hea aeg kodukolde jaoks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et saate täna sümboolseid märke, kuidas edasi tegutseda. Suureneb huvi filosoofia, religiooni või müstilist laadi teemade vastu.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna ülitundlik kõikvõimaliku surve suhtes. Püüdke vältida olukordi, kus keegi võiks teilt midagi oodata või nõuda. Võtke aega enese jaoks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna hakkavad teie suureks rõõmuks lõpuks ometi asjad liikuma just nii, nagu teie seda tahtnud olete. Saate sellest uut inustust ja inspiratsiooni juurde.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suudate nüüd ületada piire, mis tavaliselt teid kammitsevad ja ahistavad. Tänu oma vabale käitumisele leiate uusi ja huvitavaid tuttavaid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Püüdke rohkem märgata inimesi enda ümber. Võimalik, et leiate nii mõnegi kasuliku ja inspireeriva idee just sellelt, kellelt te tavaliselt seda ei ootaks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub teie aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüdke hinnata olukorda realistlikult.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kui tahate nüüd eesmärgile jõuda, siis peaksite olema natuke kavalam. Püüdke jääda võimalikult märkamatuks, kuid samal ajal hoidke end olukorraga kursis.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Aktiviseeruvad müstika ja salapärase informatsiooniga seotud teemad. Võimalik, et kohtute täna inimesega, kes toob teie ellu ekstreemsusi.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Inimesed on täna teiega otsekohesed ning ehk isegi veidi halastamatud. Võite mõnelt lähedaselt terava märkuse saada. Ärge jääge nukrutsema!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna valitsevad leplikud ning harmoonilised meeleolud. Soodne aeg teistega koos aja veetmiseks ning suhete klaarimiseks. Samas oht muutuda laisaks.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võid olla ärevuses mõne ülemuse tõttu, kes sinu vastu kahtlaselt hea on olnud. Äkki on see loomulik? Äkki on see inimene päriselt ka end muutnud? Lepi sellega.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like