Horoskoop – Laupäev 15.02

 Horoskoop – Laupäev 15.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie väljenduslaad on täna veidi teravmeelme ja sarkastiline. Kuid peaksite siiski olema tähelepanelik oma kaaslaste suhtes, vältige nende tunnete riivamist.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nüüd on parim aeg näidata oma liidriomadusi ja ilmutada majandamise oskust. Hea füüsiline vorm, tugev tahtejõud. Vältige liigset surve avaldamist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et märkate täna oma tutvusringkonnas inimesi, kellele te varemalt mingit väärtust pole osanud anda. Hakkate kellessegi hoopis uutmoodi suhtuma.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänast päeva iseloomustavad armukadedus, nõudlikkus partneri suhtes ja inensiivsed tunded. Ootate maksimaalseid tulemusi ja täielikku mõistmist.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hakkate nüüd rohkem tähtsustama oma isiklikke vajadusi ja soove. Väga hea! Püüdke leida võimalus, kuidas ennast maksma panna ja olla iseseisvam.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et kohtute täna ootamatult vanade sõpradega ning otsustate üheskoos midagi ette võtta. Võivad tekkida taas armusuhted endise kallimaga.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes stimuleerivad teie arenguvõimalusi. Avanevad ootamatud võimalused ja uued innustavad suhted.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on teie põhirõhk partnerlussuhetel. Suudate inimestega luua häid ja igati meeldivaid suhteid. Kohtute isikutega, kes teile inspiratsiooni pakuvad.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Püüdke täna võitu saada oma kõhklustest ning tegelege just nende asjadega, mis teile meeldivad. Võimalik, et keegi annab teile huvitavaid ideid.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud võimaldavad teil tavalisest kergemini saavutada soovitud tulemusi. Head suhted vanematega. Hea aeg ideede esitamiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Võite saavutada edu, kui lakkate olemast liiga tundlik ja emotsionaalne. Kasutage oma tahtejõudu teile tähtsate ja meeldivate asjade realiseerimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Soodsate mõjudega päev. Olete võimeline ennast ka tõestama ja läbi lööma. Mõjute autoriteetsena. Võimalik, et teile tehakse täna mõni hea pakkumine.
Facebooki kommentaarid

Seotud teemad