banner

Horoskoop – Laupäev 13 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teid hakkavad täna köitma inimesed, kes armastavad eksperimenteerida ning teha ootamatuid ja lõbusaid asju. Samas jääte ise üsna tagasihoidlikuks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna lõbus ning suudate elu võtta kergelt. Mõjute ka oma kaaslastele innustavalt, kuid samas kipute unustama ja hilinema. Hea aeg seltskonnaeluks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et saate täna ootamatult tunnustuse osaliseks. Samuti võivad paraneda rahaasjad. Ettevaatlik peaksite aga olema liigse söömisega.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie loomingulisus aktiviseerub, kuid materiaalsete asjade ja raha suhtes olete täna üsna ükskõikne. Suhted kaaslastega ja perega on positiivsed.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite ennast tunda ebakompetentsena ning seetõttu piirate end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Olge optimistlikum ja uskuge endasse rohkem.
Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et saate täna seletamatuid kogemusi ja teie tunnetus kasvab märgatavalt. Vältige asjatut sentimentalismi ja toetuge oma arukusele!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna kergesti ärrituv ning üliemotsionaalne. Võite eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilist kriisi. Vältige kirurgilisi protseduure.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna võib igapäevarutiin lausa väljakannatamatuks muutuda ja sellega ängistust tekitada. Teie vabaduseiha tõstab pead. Andke omale võimalus puhata.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Soodne päev tegeleda probleemidega, mis seotud saladustega. Teie suhted pannakse proovile ja mittevajalikud kontaktid katkevad. Laske neil minna!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid tõmbab täna kõikvõimalike seikluste poole. Teil on nüüd raske keskenduda mingile konkreetsele kohustusele, meelsamini lihtsalt kasvõi puhkaksite.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna igati konkurentsivõimeline ning arvestatavas vormis. Püüdke olla enesekindel ja säilitage pingelistes olukordades eneseuhkus.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com