Horoskoop – Laupäev 13 juuli

Horoskoop – Laupäev 13 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teid hakkavad täna köitma inimesed, kes armastavad eksperimenteerida ning teha ootamatuid ja lõbusaid asju. Samas jääte ise üsna tagasihoidlikuks.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna lõbus ning suudate elu võtta kergelt. Mõjute ka oma kaaslastele innustavalt, kuid samas kipute unustama ja hilinema. Hea aeg seltskonnaeluks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et saate täna ootamatult tunnustuse osaliseks. Samuti võivad paraneda rahaasjad. Ettevaatlik peaksite aga olema liigse söömisega.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie loomingulisus aktiviseerub, kuid materiaalsete asjade ja raha suhtes olete täna üsna ükskõikne. Suhted kaaslastega ja perega on positiivsed.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite ennast tunda ebakompetentsena ning seetõttu piirate end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Olge optimistlikum ja uskuge endasse rohkem.
Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et saate täna seletamatuid kogemusi ja teie tunnetus kasvab märgatavalt. Vältige asjatut sentimentalismi ja toetuge oma arukusele!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna kergesti ärrituv ning üliemotsionaalne. Võite eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilist kriisi. Vältige kirurgilisi protseduure.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna võib igapäevarutiin lausa väljakannatamatuks muutuda ja sellega ängistust tekitada. Teie vabaduseiha tõstab pead. Andke omale võimalus puhata.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Soodne päev tegeleda probleemidega, mis seotud saladustega. Teie suhted pannakse proovile ja mittevajalikud kontaktid katkevad. Laske neil minna!

 


Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid tõmbab täna kõikvõimalike seikluste poole. Teil on nüüd raske keskenduda mingile konkreetsele kohustusele, meelsamini lihtsalt kasvõi puhkaksite.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna igati konkurentsivõimeline ning arvestatavas vormis. Püüdke olla enesekindel ja säilitage pingelistes olukordades eneseuhkus.

Elulife

Seotud teemad