Horoskoop – laupäev 08.02

 Horoskoop – laupäev 08.02

Jäär 21. märts – 20. aprill

Tunnete soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted tuttavatega. Kaldute riskiga seotud tegevustele.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Teil on raske tunnistada, kui te millestki aru ei saa ning selle tulemusena võivad tekkida vastuolud. Püüdke mitte olla liiga pedantne ja range.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et puutute kokku isikutega, kes püüavad teid kuidagimoodi üle kavaldada. Hoidke silmad lahti ja väikseimagi kahtluse puhul jätke tehing tegemata!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olete nüüd vaimselt heas vormis. Tunnete huvi uute inimeste ja teaduse vastu, olete õppimisaldis. Samuti teie mälu on nüüd tavalisest parem.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeediseisud võivad teid muuta ülitundlikuks kõikvõimaliku kriitika suhtes. Püüdke asja rohkem arukusega võtta ning rahulikuks jääda.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Tänased planeediseisud muudavad teid vastuvõtlikumaks kõikvõimalike psühholoogiliste ja esoteeriliste teaduste suhtes. Võte avastada endas võimeid.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Täna tunnete tavalisest suuremat energiat. Hea päev tegeleda spordiga. Suhetes teistega kipute olema pealetükkiv ja kamandav.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Tõenäoliselt peate täna piirama oma rahalisi väljaminekuid. Samas on soodne aeg tegeleda kõikvõimalike kunsti valdkonda kuuluvate tegevustega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Tänased planeediseisud muudavad teid eriti tuliseks ja kirglikuks. Võite sattuda ootamatult armukadedushoogu ja hakkate kellegi suhtes pealetükkivalt käituma.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Pöörake tähelepanu oma tervisele. Korralikult väljaravimata haigused võivad krooniliseks muutuda ning teile hiljem hulga kannatusi valmistada.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Tänane päev peaks tooma teie ellu stabiilsuse ja materiaalse heaolu. Olge valmis perekondlikeks ja koduga seotud üritusteks. Hea aeg lastega tegelemiseks.

Seotud teemad