Horoskoop – Laupäev 04.01

 Horoskoop – Laupäev 04.01

Jäär 21. märts – 20. aprill

Vähenenud piiritunne. Peaksite teadlikult tähelepanu pöörama oma halbadele harjumustele. Kui unustate ennast ära, võite häbiväärsesse olukorda sattuda.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Emotsionaalsed kokkupõrked mõjuvõimsate inimestega võivad aeglustada teie edu ärielus. Vältige ebaküpset käitumist ja pange ennast maksma.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Kui olete täna oma kaaslaste suhtes heatahtlik , toob see teile tunnustust ning häid koostöö võimalusi. Võimalikud probleemid kohanemisvõimega.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tänasel päeval peaksite ohjeldama oma ekstreemsusevajadust, kuna valitseb traumade oht. Hea aeg tegeleda filosoofia ja varjatud informatsiooniga.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olete täna heameelega valmis rääkima endast, kuid samas teiste probleeme ja isikupära te ei märka. Olge oma kaaslaste suhtes austavam ja kuulake ka neid.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate olla positiivne ning rõõmus. Hea päev uute ettevõtmiste alustamiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Täna on hea päev alustada remontimistöid või koristada. Olete tähelepanelik ja ratsionaalse mõtlemisega. Oht muutuda liiga pedantseks ning rangeks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et teiega otsitakse täna rohkem, kui tavaliselt kontakti. Muutute inimestele ligitõmbavaks just tänu oma lihtsusele ning optimismile.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Suureneb soov teistele muljet avaldada. Kipute ennast näitama kellegi teisena, kui tegelikult olete. Kuid sellise näitlemisega te palju ei saavuta!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Tunnete end täna suurepäraselt olukordades, kus saate jääda pigem tahaplaanile. Teid huvitab nüüd filosoofia ja püüate leida omale mõttekaaslaseid.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Teile läheb täna tavalisest rohkem korda teiste inimeste arvamus. Pöörate suuremat tähelepanu oma välimusele ja riietusele. Hea aeg trenni alustamiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Nüüd pole hea aeg oma loominguliste ideede avalikuks tegemiseks. Võite kergemini, kui tavaliselt haiget saada ning seeläbi innustust kaotada.

Seotud teemad