Horoskoop – Kolmpäev 15. 01

 Horoskoop – Kolmpäev 15. 01

Jäär 21. märts – 20. aprill

Olete väga sirgjooneline, ning te ei tunne mingit vajadust ennast tagasi hoida. Püüate iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda. Hea aeg sportimiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna võivad aset leida kokkupõrked inimestega, keda te tegelikult eriti hästi ei tunnegi. Püüdke jääda vaataja rolli, ärge alahinnake vastaseid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Mõjute täna kättesaamatu ning salapärasena, mis muudab teid vägagi köitvaks. Võimalik, et satute olukorda, mis hakkab teie jaoks kasulikult mõjuma.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Teil võivad tekkida probleemid kaaslastega juhul, kui püüate olla liialt kontrolliv ning mingil moel nende üle valitseda. Vältige agressiivsusut.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Otsite harmooniat ja rahulikke suhteid. Kuid ärge hakake positiivse õhkkonna saavutamise nimel iseennast alla suruma. Vältige ebasiirust.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Viite ellu seda, millel on teie jaoks väärtus. Olgu selleks siis raha ja füüsiline heaolu või vaimsed väärtused ja õiglusefilosoofia. Sihikindlus.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Kipute täna olema liiga tõsine ning asjalik. Püüdke aru saada, kui keegi teeb lihtsalt nalja ja olge spontaansem. Hea aeg üksindust vajavateks töödeks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et vabanete täna mingist kauakestnud probleemist või tüütust kohustusest. Tajute teatavat vabaduse tunnet, mis annab teie elule palju juurde.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha üliemotsionaalsete inimestega. Kuid ärge laske endale pähe astuda ning säilitage enesekindlus.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Hea aeg ennast vaimselt arendada ja teha eneseanalüüsi, kuna suudate olla enda suhtes objektiivsem, kui tavaliselt ja ego nõudmised on väiksemad.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Tänane päev on sobilik avalikkuse ees esinemisega seotud üritusteks. Olete enesekindlam, kui tavaliselt ja saavutate kergesti võimu teiste üle.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Peaksite täna väga kontsentreeritult keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, nii saavutate kindlasti oma eesmärgi. Parem tehke vähem aga kvaliteetselt

 

Seotud teemad