Horoskoop – Kolmapev 21 aprill

 Horoskoop – Kolmapev 21 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Nüüd on hea aeg tegeleda oma keha eest hoolitsemisega, näiteks külastada ilusalongi, massaþi või lihtsalt teha algust tervisliku eluviisiga.

Loe ka :  Nädala horoskoop kuni 25. aprill 2021

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Peaksite täna usaldama vaid iseennast, pole mõtet arvestada, et keegi teie eest midagi ära tegema hakkab. Hea aeg tervislikuks ülevaatuseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna tavalisest reserveeritum ja kinnisem. Võimalik, et tunnete piinlikkust asjade pärast, mis tegelikult teid ei puudutagi. Püüdke olla vabam!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ning lasete ennast pisiasjadest häirida. Vältige vaimset pinget, püüdke leida tasakaal.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on konfliktid kerged tekkima. Mõni tühine asi võib teid täiesti endast välja viia, kuid püüdke teadlikult võtta asja arukusega ja vältige agressiivsust.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Püüdke hoiduda kõikvõimalikest ebaselgetest ja ähmastest teemadest. Võimalik kokkupuude varastega või isikutega, kes tahavad teid manipuleerida.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Püüate iga hinna eest olla olukorra peremees ning lähete endast välja, kui keegi püüab teile mingil moel vastu hakata. Te ei talu täna provokatsioone.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et puutute täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjaliku suhtumisega. Olge valmis kaitsma oma seisukohti ja jääge oma põhimõtetele kindlaks!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Mõistuse ja emotsioonide konflikt võib muuta teid täna emotsionaalseks ja ülitundlikuks vähimagi kriitika suhtes. Ärge võtke ennast liiga tõsiselt!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võivad aset leida ebatavalised sündmused. Olge valmis ootamatusteks ka seal, kust see tundub võimatu olema. Hea aeg enesega tegelemiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna oleks soovitav tegutseda rahulikult ja läbimõeldult. Kiirustamine toob endaga vaid sekeldusi ja halvemal juhul isegi kaaslastega tülli mineku.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete nüüd vaimselt heas vormis. Tunnete huvi uute inimeste ja teaduse vastu, olete õppimisaldis. Samuti teie mälu on nüüd tavalisest parem.

Seotud teemad