Horoskoop – Kolmapäev 9 september

 Horoskoop – Kolmapäev 9 september

Horoskoop – Kolmapäev 9 september

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võtate täna kõike liiga kergekäeliselt ja kipute süüdimatult sõna võtma ka seal, kus võiksite vaikselt kuulata, mis toimub. Püüdke oma emotsioone talitseda.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnetate täna tavalisest suuremat sidet perekonna ja sugulastega. Hea päev oma kodu kaunistamiseks või mugavamaks muutmiseks. Võimalik, et armute täna.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Suudate olla iseseisev ja vaba teiste pealesurutud ideedest. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks tegemisteks ning reisimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on suurenenud teie empaatiavõime ning arvestate teiste inimestega rohkem, kui iseendaga. Samas võiksite siiski ka enda peale mõelda!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võib teil ilmneda ärritus ja kannatamatus oma oponentide suhtes. Võimalik, et puutute kokku partneriga, kellest saab õnnetuste põhjustaja.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Muutute emotsionaalselt aktiivsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Võimalikud muutused suhetes. Hea päev finantstehinguteks ja lepinguteks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on tõeliselt värskendavate meeleoludega päev. Pange oma vaim valmis, et teha muudatusi asjades, mis teid juba pikka aega häirinud või takistanud on.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Nüüd on soodne seis leiutada midagi uut ja originaalset. Teie ideed on üsnagi praktilised ning kergesti teostatavad. Kasutage tänast positiivset energiat!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võite täna kannatada kerge hajameelsuse all. Teil on raskem, kui tavaliselt ennast kokku koguda ja midagi asjalikku teha. Olete unistavas meeleolus.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna tavalisest reserveeritum ja kinnisem. Võimalik, et tunnete piinlikkust asjade pärast, mis tegelikult teid ei puudutagi. Püüdke olla vabam!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd hakkab teie elus tähtsat rolli mängima inimene, kellega juba pikka aega tuttav olete, kuid isiklikku suhet ei ole siiani olnud. Võite kergesti haavuda.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna soovi jääda kõrvaltvaatajaks omamata kohustusi kellegi ees. Püüate võimalikult kergelt läbi saada ning tõenäoliselt see teil ka õnnestub.

Seotud teemad