Horoskoop – Kolmapäev 7 oktoober

 Horoskoop – Kolmapäev 7 oktoober
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olulisel kohal on pere ja sõbrad. Püüate leida nende toetust, et edaspidi jälle entusiastlikult tegutseda. Väärtustate sooja südamlikku suhtlust.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et satute täna olukorda, kus teid peetakse autoriteediks isegi siis, kui te seda ise ei soovi. Püüdke olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna veidi endassetõmbunud, mistõttu seltskonnas võite jätta mulje, et teiega on midagi korrast ära. Vältige tegevusi, mis teile vastumeelsed on.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Vältige ranget meeleolu ja ülemäärast nõudlikkust nii enda kui ka oma kaaslaste suhtes. Võtke aeg maha ja püüdke leida endas loomingulisi külgi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Planeediseisud annavad teile hea võimaluse enesega tööd teha. Võimalik, et aset leiab mõni ebameeldiv juhtum. Ärge sattuge paanikasse, see on mööduv!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teie enesehinnang on täna üsna kõrge, võimalik, et tunnete vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna ja näidata oma võimu ning võimekust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna oma kaaslaste suhtes domineeriv ning püüate iga hinna eest olla olukorra peremees. Püüdke oma energiat rakendada füüsilises tegevuses.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänased planeediseisud muudavad teid nostalgiliseks ning emotsionaalseks. Võimalik, et tunnete vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Puutute täna kokku toredate seltskondlike inimestega, kellega koos aega veeta. Töised ja ametlikud meeleolud jäävad nüüd aga sootuks tahaplaanile.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Te pole täna eriti seltskondlik ning inimesed teie ümber ei taha mõista sellist tuju langust. Hea aeg intellektuaalsemat laadi suhtluseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid tõmbab täna kõik, mis seotud seksuaalsuse ja salapäraga. Samas, kui te omale kaaslast ei leia, võite muutuda vägagi impulsiivseks ja närviliseks.

Seotud teemad