Horoskoop – Kolmapäev 7 august

 Horoskoop – Kolmapäev 7 august
Jäär 21. märts – 20. aprill
Jäär 21. märts – 20. aprillOlete täna südamlikum ja abivalmim, kui tavaliselt. See hakkab kindlasti silma ka teie kaaslastele, kes loodavad teilt abi ja armastust saada.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik kokkupuude tormakate ning impulsiivsete inimestega. Tunnetate tavalisest teravamalt, et teid püütakse manipuleerida või kamandada.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Juhul, kui olete kõrvale pannud raha, siis täna on hea päev selle investeerimiseks. Olete praktiline ja piisavalt mõistlik, et teha tähtsaid otsuseid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võite tunda vajadust intiimsuse ja isikliku suhtluse järele. Püüate iga hinna eest luua head ja kodust atmosfääri. Võimalik, et armute kellessegi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et puutute täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsige suhet iseendaga, püüdke end üles leida.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on soodustatud tegevused ja suhted, mis seotud välismaaga või välismaalastega. Hea aeg minna pikemale reisile ja tutvuda teiste kultuuridega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased planeediseisud muudavad teid töökaks ning kohusetundlikuks. Suudate jõuda kiiresti soovitud tulemuseni, mistõttu saate eneseusku juurde.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on igati soodne päev teha füüsilist tööd ning sporti. See vabastab teid pingetest ning annab jõudu ja entusiasmi edasiseks tegutsemiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänane päev võib kujuneda veidi pingeliseks. Asjad ei taha minna plaanipäraselt ning suhted inimestega võivad kiskuda lausa tüliks kätte ära.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud soosivad tegutsemist grupis. Jagage julgelt oma ideid, koos kaaslastega saate neid paremini ellu viia. Hea aeg suhtlemiseks lastega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et peate täna hakkama kellegi eest hoolitsema. Tõmbate oma lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on mingil põhjusel õnnetud.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute ennast täna kuulujuttudest häirida laskma. Vältige olukordi, kus võiksite stressi tunda või liigse emotsionaalse pinge tõttu masenduda.

Seotud teemad