Horoskoop – Kolmapäev 30 detsember

 Horoskoop – Kolmapäev 30 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võivad teil tekkida ummikseisud, kummalised kohtumised võõraste inimestega ja mõttetud reisid. Püüdke neid ebamugavusi huumoriga võtta.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võib juhtuda, et satute täna olukorda, kus peate paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Peaksite täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütlete ja teete. Teie möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskate.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänasel päeval peaksite arvesse võtma oma tegelikke võimeid, vältige rumalaid vigu, mis tulevad enese ülehindamisest. Püüdke olla loomulik ja ehe.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted tuttavatega. Kaldute riskiga seotud tegevustele.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute nüüd tööga veidi üle pingutama. Olete tavalisest aktiivsem, kuid samas on oht läbi põleda. Teie füüsiline tervis tahab suuremat tähelepanu.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kaldute täna olema püsimatu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad teid viia äärmustesse, kus keegi teid ei mõista. Õnnetusjuhtumite oht!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suudate nüüd oma lähedaste meeleolusid paremini tunda, kui siiani. Olete kaastundlik ning püüate teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie meeleolu on täna veidi kõikuv. Tänu sellisele ebastabiilsusele võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Nüüd on kasulikum olla sõltumatu.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete range ellu suhtumisega ja valmis kandma raskeid kohustusi. Konservatism ja praktilisus. Võimalikud probleemid rahaasjades ning suhetes.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hea aeg olla kontaktis loodusega. Olete täna tavalisest avatum ja tundlikum, võimalik, et tunnetate selliseid energiaid, mida kunagi veel tundnud pole.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et tunnete tavalisest suuremat vajadust materiaalse heaolu järele, kuid teie enese arendamise huvides peaksite püüdma olla askeetlikum.

Seotud teemad