Horoskoop – Kolmapäev 3 juuni

 Horoskoop – Kolmapäev 3 juuni
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võite täna eneses avastada mõne ebameeldiva omaduse, kuid püüate seda parema meelega eitada. Oht kergesti illusiooni langeda. Vältige alkoholi.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna suureneb märgatavalt teie teadmistejanu. Otsite suhtlust ka sellistelt inimestelt, kellega te tavaliselt ei lävi. Nüüd on inforohke aeg.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete sattunud situatsiooni, mis sunnib teil tähelepanu pöörama sellele, mida oleksite meelsamini ignoreerinud. Võivad ilmneda probleemid seksuaalelus.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ärge siiski laske endale pähe istuda, püüdke hoida oma pea püsti! Hea aeg reisimiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna peaksite väga rangelt kinni pidama oma lubadustest sest on oht, et saladused tulevad päevavalgele ja illusioonid, mida teistele olete loonud, purunevad.
Neitsi 23. august – 22. september
Olete leidlik ning tunnete vastupandamatut tõmmet uuelaadse tehnika poole. Peate tähtsaks vabadust ja sõltumatust. Originaalsed ning lennukad ideed.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teil aitab vaimset heaolu säilitada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Tunnetete ennast ja oma keha hästi. Püüdke andestada kõigile ja kõigele.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna olukordi ebaadekvaatselt hindama. Teil on raskusi õiglaste otsuste langetamisel. Samas ootate, et teie suhtes oldaks mõistev ja arvestav.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete soovi teha oma kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Võimalik, et teile tulevad täna ootamatult külalised või näete vana tuttavat.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Pöörake tähelepanu kodukoldele ja perekonnale. Juhul, kui suhted vanematega on pingelised, tuleks neid leevendada ning muuta harmooniliseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid köidavad täna tugevad meeleolukad elamused, mis on pisut ekstreemset laadi. Otsite seiklusi, kuid võite sattuda nii hoogu, et unustate mõne lubaduse.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Peaksite täna usaldama vaid iseennast, pole mõtet arvestada, et keegi teie eest midagi ära tegema hakkab. Hea aeg tervislikuks ülevaatuseks.

Seotud teemad