Horoskoop – Kolmapäev 29 mai

Horoskoop – Kolmapäev 29 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunnete ennast ehk liiga tühisena, kuid teile teeks kasu, kui lubaksite endale aegajalt mõne naudingu.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Ihkate mugavusi ja luksust, kuid teil on kalduvus muutuda laisaks.Tähtsal kohal pere ja kodu. Püüdke rohkem looduses viibida ja teha midagi füüsilist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute nüüd liigse stressi tõttu söögi ja joogiga liialdama. Täna oleks sobiv aeg pigem puhkamiseks, kui ametlike asjade ajamiseks. Ettevaatust liikluses!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänasel päeval tõusevad esile eelkõige teie psühholoogilised vajadused ja kalduvused. Võimalik, et puutute kokku müstiliste ja vanade õpetustega.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et vaevlete täna hirmude all ning leiate endal kõike olemasolevaid ja väljamõeldud haiguste sümptomeid. Ärge võtke neid hirme liiga tõsiselt

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võite ennast tunda ebakompetentsena ning seetõttu piirate end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Olge optimistlikum ja uskuge endasse rohkem.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna tasuks teil meeles pidada, et suurt kasu võib tuua ka see, kui lähete kompromissile selle asemel, et suruda iga hinna eest oma tahtmist läbi.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval valitseb müstiline atmosfäär, võimalik, et puutute kokku teile tundmatute ja seletamatute nähtustega. Õpite kindlasti midagi uut.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna soovi osta omale uusi riideid või kuidagi muuta oma välimust. Tekivad originaalsed ideed, mis võivad teid lausa ekstravagantseks muuta.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd puutute kokku inimestega, kes tunnevad vajadust teile oma südant puistata. Püüdke olla mõistev ka nende suhtes, kelle probleemid teile korda ei lähe.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on päev, mil puutute kokku elu magusama ja meeldivama poolega. Tõenäoliselt puutute kokku inimestega, kes pakuvad teile inspiratsiooni.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on teie tööasjadega seotud suhted veidi pingelisevõitu. Püüdke praegu unustada oma ambitsioonid, nii säästate ennast ja teisi. Hea aeg puhkamiseks.

Elulife

Seotud teemad