banner

Horoskoop – Kolmapäev 29 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunnete ennast ehk liiga tühisena, kuid teile teeks kasu, kui lubaksite endale aegajalt mõne naudingu.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Ihkate mugavusi ja luksust, kuid teil on kalduvus muutuda laisaks.Tähtsal kohal pere ja kodu. Püüdke rohkem looduses viibida ja teha midagi füüsilist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute nüüd liigse stressi tõttu söögi ja joogiga liialdama. Täna oleks sobiv aeg pigem puhkamiseks, kui ametlike asjade ajamiseks. Ettevaatust liikluses!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänasel päeval tõusevad esile eelkõige teie psühholoogilised vajadused ja kalduvused. Võimalik, et puutute kokku müstiliste ja vanade õpetustega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et vaevlete täna hirmude all ning leiate endal kõike olemasolevaid ja väljamõeldud haiguste sümptomeid. Ärge võtke neid hirme liiga tõsiselt

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võite ennast tunda ebakompetentsena ning seetõttu piirate end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Olge optimistlikum ja uskuge endasse rohkem.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna tasuks teil meeles pidada, et suurt kasu võib tuua ka see, kui lähete kompromissile selle asemel, et suruda iga hinna eest oma tahtmist läbi.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval valitseb müstiline atmosfäär, võimalik, et puutute kokku teile tundmatute ja seletamatute nähtustega. Õpite kindlasti midagi uut.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna soovi osta omale uusi riideid või kuidagi muuta oma välimust. Tekivad originaalsed ideed, mis võivad teid lausa ekstravagantseks muuta.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd puutute kokku inimestega, kes tunnevad vajadust teile oma südant puistata. Püüdke olla mõistev ka nende suhtes, kelle probleemid teile korda ei lähe.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on päev, mil puutute kokku elu magusama ja meeldivama poolega. Tõenäoliselt puutute kokku inimestega, kes pakuvad teile inspiratsiooni.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on teie tööasjadega seotud suhted veidi pingelisevõitu. Püüdke praegu unustada oma ambitsioonid, nii säästate ennast ja teisi. Hea aeg puhkamiseks.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com