Horoskoop – Kolmapäev 29 juunli

 Horoskoop – Kolmapäev 29 juunli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Kipute oma kaaslaste ees uhkustama ning ennast esile tõstma. Võite võita küll hetkelise tähelepanu, kuid see ei kesta eriti kaua. Oht raisata raha.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie teadlikkus kasvab nii palju, et ei saa enam elada vanade vaadete ja uskumustega. Püüdke teadmisi ja usku omavahel sobitada ning jääda arukaks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teid köidavad täna originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Olete rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Kuid ärge laske ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usaldage rohkem oma intuitsiooni!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna eneseväljenduses vägagi meisterlik ning köidate sellega paljusid inimesi. Lähenete asjadele loominguliselt ning saavutate oma eesmärgid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Olete sõltumatu ja enesekindel. Puutute kokku sündmustega, mis seotud varasemate tegudega teie elus. Selle baasilt on hea alustada uusi ettevõtmisi.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teil on täna oht sattuda kellegi mõju alla, kus unustate oma isikupära ning hakkate käituma nagu robot. Ärge ohverdage ennast kellegi teise heaolu nimel!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et tunnete nüüd tugevat vajadust tegeleda iseendaga. Hakkate teadlikult inimestest eralduma. Seltskondlik elu jääb tahaplaanile.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete nüüd vajadust eksperimenteerida ja teha oma elus muudatusi. Otsite võimalusi eneseteostuseks. Loominguliselt olete avatum, kui tavaliselt.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänane päev on soodne perekondlikeks ettevõtmisteks ja vanavanemate külastamiseks. Võimalik, et kaldute pisut nostalgiasse ja tuletate meelde “vanu häid aegu”.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüate täna leida inimestega ühist keelt, kuid jääge alati siiski oma põhimõtetele kindlaks, nii hakatakse teist rohkem lugu pidama. Jagage oma teadmisi!

Seotud teemad