Horoskoop – Kolmapäev 27 mai

 Horoskoop – Kolmapäev 27 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Kaldute täna liiga kiiresti järeldusi tegema asjade kohta, mille puhul oleks arukam aega anda ning oodata nende laabumist. Olge dünaamilisem!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võib juhtuda, et kellegi teise ebaõnn osutub teie jaoks väga kasulikuks. Samas peaksite olema ettevaatlik ja sellest mitte kõva häälega rääkima.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna veidi konservatiivne olema. Kuid ärge siiski põlake ära huvitavaid ettepanekuid, mida teile täna teha võidakse. Hea aeg töö tegemiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna suureneb teie huvi müstika ning kõige salapärase vastu. Naudite suhteid, mis on kergelt aimatava seksuaalse alatooniga. Vältige liigset alkoholi!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Teie ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääte kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustate midagi.
Neitsi 23. august – 22. september
Suudate täna oma optimismiga paljusid inimesi nakatada. Samas olete ise avatud vaid meelelahutuslikele tegevustele, tööasjad ei taha sugugi sujuda.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Illusioonidest vabanemine võib teis tekitada viha ja raevu. Mitte miski ei taha minna plaanipäraselt. Seepärast on teil parem võtta omale vaba päev ja puhata.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete aktiivne ja valmis suhtlema teid ümbritseva maailmaga. Suudate ennast selgelt ja arusaadavalt väljendada, kuid arvestage, et kõik ei suuda samaga vastata.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Langeb loovuse aktiivsus, võimalik melanhoolia. Püüdke ennast mitte liiga tõsiselt võtta ja lubage endale midagi meeldivat. Otsige tuge lähedastelt.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna tegema rutakaid otsuseid asjade kohta, millest teil tegelikult aimugi pole. Peaksite meelde tuletama, et parem on karta, kui kahetseda!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna aktiviseerub kõik, mis seotud seksuaalsuse, romantika ning armumisega. Juhul, kui teil pole partnerit, siis võimalik, et leiate selle täna.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et puutute täna tahtmatult kokku riskidega. Olge valmis tegema otsuseid, kuid enne tegutsemist mõelge kindlasti oma sammud korralikult läbi

Seotud teemad