Horoskoop – Kolmapäev 26.02

 Horoskoop – Kolmapäev 26.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võidakse teist valesti aru saada ning ilma põhjuseta teie peale solvuda. Kipute kõiki oma tegemisi tegema rutakalt või hooletult. Varguste oht.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kaldute olema oma tegemistes pealiskaudne, ebatähelepanelik ja hooletu. Seetõttu tasuks igaks juhuks enda tähtsamad otsused ja lepingud üle kontrollida.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui teil tekkib täna mingi sisemine pinge, siis peaksite kindlasti leidma mooduse, kuidas seda välja elada. Vastasel juhul kannatab teie vaimne tervis.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kui olete loominguline inimene, siis täna on teie jaoks väga produktiivne päev. Samuti laabuvad hästi kõikvõimalikud rahaasjad. Kodune atmosfäär paraneb.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna närvilisem ja tähelepanelikum. Püüate luua täiuslikku maailma, kuid jääte kinni detailidesse ning see võtab teilt liigselt energiat.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute täna olema liiga kaalutlev ja ebalev. Püüate kõigile meeldida ning seetõttu on teil raske otsuseid langetada. Püüdke enda vastu ausaks jääda!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased planeediseisud annavad teile häid võimalusi ennast arendada. Püüdke ka pingelistest olukordadest leida endale midagi kasulikku ja vajalikku.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete täna vajadust ennast näidata ning teiste ees esineda ja särada. Teie enesetunnetus on nüüd tunduvalt parem, kui muidu, seda tajuvad ka teised.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänasel päeval valitseb müstiline atmosfäär, võimalik, et puutute kokku teile tundmatute ja seletamatute nähtustega. Õpite kindlasti midagi uut.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui olete mõnda aega tagasi kellegagi tülli läinud, siis nüüd on soodne aeg see asi korda ajada. Suudate olla mõistvam ja andestavam, kui muidu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänased planeediseisud võivad tuua endaga kaasa tugeva võimuiha ning soovi domineerida oma kaaslaste üle. Olge natuke tagasihoidlikum ja arvestavam.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kui vähegi võimalik, siis vältige ületöötamist, sest muidu võib teie tervis probleeme tekitada. Praegusel ajal jätab teie üleüldine vitaalsus soovida.

Seotud teemad