Horoskoop – Kolmapäev 25 märts

 Horoskoop – Kolmapäev 25 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes on pealtnäha süütud ja isegi naiivsed, kuid tegelikult valmis tegema kõik, et teid oma võimusesse saada.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie kavatsused ja plaanid on suunatud materiaalse heaolu parandamisele. Otsite mugavust ning turvalisust. Soodne päev olla kodus koos perega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna aktiviseeruvad praktilised ja realistlikud meeleolud. Suudate teha loogilisi ning arukaid järeldusi. Samas on teie emotsionaalne pool veidi piiratud.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna põhjendamatut armukadedust ja viha tundma. Püüdke leida sisemine enesekindlus ning tasakaal, nii võidate igatsetud poolehoiu.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänane päev võib kujuneda üheks lähiaja meeldivamaks ja romantilisemaks, kuid seda eelkõige juhul, kui suudate üle olla oma tavalisest laiskusest.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna tõusevad päevakorda teie tervisega seotud probleemid. Olge tähelepanelik oma keha märkide suhtes, vältida tuleks musta maagiat ja posimist.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suudate oma kaaslastes esile kutsuda sümpaatiat, poolehoidu ja usaldust. Võimalik, et teie poole pöördutakse sooviga leida toetust ning kaastunnet.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Satute täna olukorda, mis paneb teid enesega tööd tegema. Teie maskid rebitakse halastamatult maha nii, et ei jää võimalustki näida kellegi teisena.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Soodne päev ideoloogiliseks kaaslaste mõjutamiseks, suhtlemiseks, vaimsuse ja tundlikkuse arendamiseks. Püüate põgeneda rutiinist, otsite kunstilisust.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Pingetevaba ja harmooniline päev. Tunnete, et teie seljatagune on kindlustatud ning avastate, et teid toetavad inimesed, kellelt te seda oodanud poleks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teid rõõmustavad nüüd paljud väikesed ja lihtsad asjad. Saate suurepäraselt läbi lastega, tajute elu mängulisust. Püüdke see meeleolu ka edaspidi meeles hoida.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna võib aset leid ootamatu ja mõnus vestlus mõne hea tuttavaga. Suudate olla sundimatu ning loomulik, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.

Seotud teemad