Horoskoop – Kolmapäev 22 mai

Horoskoop – Kolmapäev 22 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Planeediseisud soodustavad otsekohest ja teravmeelset käitumist, kuid samas peaksite olema valmis ka teiste reaktsioonile, mis teie otsekohesusele järgneb!

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna kipuvad suhted inimestega pingelised olema, mistõttu konfliktid on kerged tulema. Head teeks üks lõõgastav saunaskäik või mõni meeldiv veeprotseduur.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnetate eneses uut energiavoolu ning soovi jagada oma armastust kellegagi, kes juba praegu teie elus figureerib, kuid lihtsalt sõbrana.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Informatsioonirohke päev. Hea avalikeks suheteks ja organisatoorseks tööks. Olge valmis vastu võtma tähtsaid otsuseid ning kuulama oma kaaslaste ideid.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete täna suurt rahuldust, kui saate olla tähelepanu keskpunktis ning esineda oma oskustega. Vajate tavalisest rohkem inimeste lähedust ning imetlust.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna tuleb teil mingil moel tegemist teha lastega. Tõmbate ligi sündmuseid, mis võivad pealtnäha rasked olla, kuid siiski väga arendavad.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna tunduvalt vastuvõtlikum kõikvõimalikele esoteerilistele teadustele, kui tavaliselt. Teid hakkavad huvitama inimeste psühholoogilised iseärasused.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete täna soovi rääkida südamelt ära kõik, mis teid vähegi vaevab. Samas peaksite hoolikalt vaatama, kellele rääkida. Hea aeg külaliste vastuvõtmiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna kõike liiga mõistusega võtma. Olete küll tavalisest ratsionaalsem ja arukam, kuid samas jääte oma tegemistes kuivaks. Rohkem loomingulisust!

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna koondub tähelepanu teie isiklikule elule ja unarusse jäänud pingetele. Kui suhtute asjasse arukusega, saavutate tõenäoliselt väga häid tulemusi.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna soovi teha võimalikult palju vajalikke asju ühe korraga ära, kuid sellise kiirustamisega võite pealiskaudseks muutuda. Võimalikud tervisehäired.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna leidlik ning suudate oma isikupäraga ka paljusid teisi inimesi inspireerida. Võimalik, et saate tänu mõnele tuttavale oma silmaringi laiendada.

Elulife

Seotud teemad