banner

Horoskoop – Kolmapäev 22 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Planeediseisud soodustavad otsekohest ja teravmeelset käitumist, kuid samas peaksite olema valmis ka teiste reaktsioonile, mis teie otsekohesusele järgneb!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna kipuvad suhted inimestega pingelised olema, mistõttu konfliktid on kerged tulema. Head teeks üks lõõgastav saunaskäik või mõni meeldiv veeprotseduur.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnetate eneses uut energiavoolu ning soovi jagada oma armastust kellegagi, kes juba praegu teie elus figureerib, kuid lihtsalt sõbrana.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Informatsioonirohke päev. Hea avalikeks suheteks ja organisatoorseks tööks. Olge valmis vastu võtma tähtsaid otsuseid ning kuulama oma kaaslaste ideid.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete täna suurt rahuldust, kui saate olla tähelepanu keskpunktis ning esineda oma oskustega. Vajate tavalisest rohkem inimeste lähedust ning imetlust.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna tuleb teil mingil moel tegemist teha lastega. Tõmbate ligi sündmuseid, mis võivad pealtnäha rasked olla, kuid siiski väga arendavad.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna tunduvalt vastuvõtlikum kõikvõimalikele esoteerilistele teadustele, kui tavaliselt. Teid hakkavad huvitama inimeste psühholoogilised iseärasused.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete täna soovi rääkida südamelt ära kõik, mis teid vähegi vaevab. Samas peaksite hoolikalt vaatama, kellele rääkida. Hea aeg külaliste vastuvõtmiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna kõike liiga mõistusega võtma. Olete küll tavalisest ratsionaalsem ja arukam, kuid samas jääte oma tegemistes kuivaks. Rohkem loomingulisust!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna koondub tähelepanu teie isiklikule elule ja unarusse jäänud pingetele. Kui suhtute asjasse arukusega, saavutate tõenäoliselt väga häid tulemusi.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna soovi teha võimalikult palju vajalikke asju ühe korraga ära, kuid sellise kiirustamisega võite pealiskaudseks muutuda. Võimalikud tervisehäired.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna leidlik ning suudate oma isikupäraga ka paljusid teisi inimesi inspireerida. Võimalik, et saate tänu mõnele tuttavale oma silmaringi laiendada.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com