Horoskoop – Kolmapäev 22.01

 Horoskoop – Kolmapäev 22.01

Jäär 21. märts – 20. aprill

Täna suureneb teie huvi kõikvõimalike ekstreemse iseloomuga tegevuste vastu. Samas on oht muutuda hulljulgeks. Ärge võtke omale liiga suuri riske!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna võivad esile kerkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saate, on säilitada eneseväärikus.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Olete täna seltskondlik ja seksikas. Võimalik, et aset leiab mõni romantiline vahejuhtum, kuid peaksite hoiduma kõikvõimalikest ebaausustest.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Aktiviseeruvad sellised meeleolud, mis viivad teid tagasi minevikku ja päevakorda kerkivad veidi nostalgilised meeleolud. Hea aeg külastada vanavanemaid.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Pöörake suuremat tähelepanu oma elukeskkonnale. Arvestage, et hubane õhkkond parandab üleüldist meeleolu, samas hoiduge liigsest raharaiskamisest luksuse nimel!

 

Neitsi 23. august – 22. september

Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Olete võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et saate täna tavalisest rohkem tähelepanu ja sealhulgas ka tunnustust. Teie enesehinnang tõuseb, kuid vältige uhkeks muutumist

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Segadusterohke aeg, mil on raske oma tunnetes orienteeruda. Võimalikud on enesepetmine, õigustamata fantaseerimine ja vanade orientiiride haihtumine.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Olete täna veidi nukrameelne ning võite kergesti ülisentimentaalseks muutuda. Vältige stressi tekitavat olukorda, parem puhake täna koos meeldiva kaaslasega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Naudite täna seltskonda, kus saate esineda ja näidata oma oskusi. Püüate iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu, tõenäoliset see teil ka õnnestub.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Võimalik, et kohtute oma salajaste puudustega, mida olete tavaliselt eitada püüdnud. Olete nüüd silmitsi selle osaga endast, mida muutma peaksite.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Võib tekkida vajadus eemalduda kodukoldest ja perekonnast, kuid loobuda tuleks elukoha muutmisest ja lõplikust suhete katkestamisest tuttavatega

Seotud teemad