banner

Horoskoop – Kolmapäev 19 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Väsite nüüd palju kergemini, kui muidu ja annate järgi oma nõrkustele söögi suhtes. Kaldute psühhilisele nõrkusele, võimalikud illusioonid.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviisi parandamiseks, dieedi alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Inimestega suheldes saavutate täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendate ennast võimalikult rahulikult ja pealetükkimatult. Vältige provokatsioone!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised ent pealiskaudsed tunded. Ärge esimest muljet liiga tõsiselt võtke, vaadake, mis edasi saab.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüdke seda teha võimalikult egovabalt ja mitte solvava meeleoluga, nii mõistetakse teid paremini.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teilt oodatakse täna konkreetseid vastuseid, mida teil aga veidi raske anda on. Pingelises olukorras teete juttu kõrvalistel teemadel.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Hea päev otsida suhtlust iseendaga ja vaadata üle oma tegelikud soovid ning vajadused. Ärge laske teistel ennast liigselt mõjutada ja ära kasutada.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on harmooniliste mõjudega päev. Võimalik, et puutute kokku võimalustega, mis parandaksid teie materiaalset olukorda. Vältige ahneks muutumist.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võite täna sattuda seltskonda, kus te ennast eriti oodatuna ei tunne. Tegutsege vastavalt oma sisetundele, ärge sundige ennast tegema asju, mida te ei taha!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Päevakorda kerkivad nüüd perekondlikud traditsioonid. Tajute tugevat sidet kodu ja lähedastega. Nostalgilised ja emotsionaalsed meeleolud.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ärge looge omale illusiooni sellest, kuidas ükskord kõik teid austavad. See tuleb välja teenida!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna enesekindel ning näitate julgelt välja oma oskusi. Teate täpselt oma väärtust ja olete üsna kompromissitu ning järeleandmatu.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com