Horoskoop – Kolmapäev 19 juuni

 Horoskoop – Kolmapäev 19 juuni
Jäär 21. märts – 20. aprill
Väsite nüüd palju kergemini, kui muidu ja annate järgi oma nõrkustele söögi suhtes. Kaldute psühhilisele nõrkusele, võimalikud illusioonid.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviisi parandamiseks, dieedi alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Inimestega suheldes saavutate täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendate ennast võimalikult rahulikult ja pealetükkimatult. Vältige provokatsioone!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised ent pealiskaudsed tunded. Ärge esimest muljet liiga tõsiselt võtke, vaadake, mis edasi saab.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüdke seda teha võimalikult egovabalt ja mitte solvava meeleoluga, nii mõistetakse teid paremini.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teilt oodatakse täna konkreetseid vastuseid, mida teil aga veidi raske anda on. Pingelises olukorras teete juttu kõrvalistel teemadel.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Hea päev otsida suhtlust iseendaga ja vaadata üle oma tegelikud soovid ning vajadused. Ärge laske teistel ennast liigselt mõjutada ja ära kasutada.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on harmooniliste mõjudega päev. Võimalik, et puutute kokku võimalustega, mis parandaksid teie materiaalset olukorda. Vältige ahneks muutumist.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võite täna sattuda seltskonda, kus te ennast eriti oodatuna ei tunne. Tegutsege vastavalt oma sisetundele, ärge sundige ennast tegema asju, mida te ei taha!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Päevakorda kerkivad nüüd perekondlikud traditsioonid. Tajute tugevat sidet kodu ja lähedastega. Nostalgilised ja emotsionaalsed meeleolud.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ärge looge omale illusiooni sellest, kuidas ükskord kõik teid austavad. See tuleb välja teenida!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna enesekindel ning näitate julgelt välja oma oskusi. Teate täpselt oma väärtust ja olete üsna kompromissitu ning järeleandmatu.

Seotud teemad