Horoskoop – Kolmapäev 18 märts

 Horoskoop – Kolmapäev 18 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et teil tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Olge valmis konkurentide poolt loodud takistusteks. Vältige finantstehinguid.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Praegu tuleks teil kindlasti vältida kahtlastesse asjadesse sattumist. Täna antud laen ei pruugi teieni tagasi jõuda. Olge ettevaatlik võõraste inimestega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänased energiad mõjutavad teid positiivselt. Nüüd on aeg vastu võtta saatuse väljakutsed ja näidata oma tõelisi võimeid. Olge enesekindel!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased planeediseisud muudavad teid rõõmsameelseks ja muretuks. Püüate leida inimestega kontakti ja tõenäoliselt see õnnestub teil väga hästi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna leidlik ning suudate oma isikupäraga ka paljusid teisi inimesi inspireerida. Võimalik, et saate tänu mõnele tuttavale oma silmaringi laiendada.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna oma võimetes kahtlema ning ootate oma kaaslastelt innustust. Head teeks suhtlemine lähedaste sõpradega ja ka nende probleemide kuulamine.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui olete otsinud sügavamat suhet, siis täna väga tõenäoliselt leiate kellegagi ühise keele. Sellised vaimset laadi suhted kestavad võib-olla terve elu.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna tavalisest rohkem mõjutatud oma lähedaste inimeste arvamusest. Teie jaoks hakkab nüüd suurt rolli mängima see, kuidas teisse suhtutakse.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna võidakse teist valesti aru saada ning ilma põhjuseta teie peale solvuda. Kipute kõiki oma tegemisi tegema rutakalt või hooletult. Varguste oht.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna valitsevad eelkõige positiivsed planeedimõjud, mis tõstavad teie loovuse potentsiaali, füüsilist vitaalsust ning üleüldist heaolutunnet.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on hea aeg oma elukoha korrastamiseks ja praktilisteks tegevusteks. Näiteks remondi alustamiseks, vajalike asjade soetamiseks või millegi parandamiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused saavutada populaarsust ja edu materiaalses elus. Hea aeg kinnisvaraga seotud lepingute sõlmimiseks.

Seotud teemad