Horoskoop – Kolmapäev 12 juuni

 Horoskoop – Kolmapäev 12 juuni
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et täna suhtutakse teisse teatud respektiga. Tunnetate samas teatud pinget ning teil on ennast raske avada isegi juhul, kui seda soovite.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar teie välimuse kohta mõjutada teie enesekindlust sedavõrd, et muutute hoopis teistsuguseks, kui tegelikult olete.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Naudite täna ilu ja harmooniat. Suureneb vajadus osta omale midagi luksuslikku ja peent või külastada ilusalongi. Soodne päev tervisekuuri alustamiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et puutute täna kokku intriigide ja ebaselgete olukordadega. Teie tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui tegelikult olete.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna liiga sentimentaalne ning kipute teiste pahaaimamatuid märkusi südamesse võtma. Samas suudate näha ka ilusaid asju rohkem, kui tavaliselt.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on tõsiste ja sügavate meeleoludega päev. Võimalik, et saate täna mõne tõelise realiseeringu, mis paneb teid asjade üle järele mõtlema.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna valitseb oht petiste ohvriks langeda. Püüdke olla otsustav ja enesekindel. Hoidke meeles enda õigusi ning ärge laske teistel endale pähe astuda!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et peate täna mõne oma minevikus tehtud vea pärast vastust andma. Enne, kui ennast kohe õigustama hakkate, püüdke olukorda objektiivselt hinnata.
Ambur 23. november – 21. detsember
Täna tunnete tavalisest suuremat energiat. Hea päev tegeleda spordiga. Suhetes teistega kipute olema pealetükkiv ja kamandav

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Soodsate mõjudega päev. Olete võimeline ennast ka tõestama ja läbi lööma. Mõjute autoriteetsena. Võimalik, et teile tehakse täna mõni hea pakkumine.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hea aeg vaimseks pingutuseks. Teie keskendumisvõime on praegu väge hea ja mõistus selge. Soodne päev mediteerimiseks ja sõpradega filosofeerimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna tavalisest rohkem huvitatud romantikast. Õhus on tunda kirglikke energiaid. Samas on päev soodne ka sügavate ja müstiliste teemade uurimiseks.

Seotud teemad