Advertisements
banner

Horoskoop – Kolmapäev 12 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et täna suhtutakse teisse teatud respektiga. Tunnetate samas teatud pinget ning teil on ennast raske avada isegi juhul, kui seda soovite.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar teie välimuse kohta mõjutada teie enesekindlust sedavõrd, et muutute hoopis teistsuguseks, kui tegelikult olete.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Naudite täna ilu ja harmooniat. Suureneb vajadus osta omale midagi luksuslikku ja peent või külastada ilusalongi. Soodne päev tervisekuuri alustamiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et puutute täna kokku intriigide ja ebaselgete olukordadega. Teie tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui tegelikult olete.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna liiga sentimentaalne ning kipute teiste pahaaimamatuid märkusi südamesse võtma. Samas suudate näha ka ilusaid asju rohkem, kui tavaliselt.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on tõsiste ja sügavate meeleoludega päev. Võimalik, et saate täna mõne tõelise realiseeringu, mis paneb teid asjade üle järele mõtlema.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna valitseb oht petiste ohvriks langeda. Püüdke olla otsustav ja enesekindel. Hoidke meeles enda õigusi ning ärge laske teistel endale pähe astuda!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et peate täna mõne oma minevikus tehtud vea pärast vastust andma. Enne, kui ennast kohe õigustama hakkate, püüdke olukorda objektiivselt hinnata.
Ambur 23. november – 21. detsember
Täna tunnete tavalisest suuremat energiat. Hea päev tegeleda spordiga. Suhetes teistega kipute olema pealetükkiv ja kamandav

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Soodsate mõjudega päev. Olete võimeline ennast ka tõestama ja läbi lööma. Mõjute autoriteetsena. Võimalik, et teile tehakse täna mõni hea pakkumine.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hea aeg vaimseks pingutuseks. Teie keskendumisvõime on praegu väge hea ja mõistus selge. Soodne päev mediteerimiseks ja sõpradega filosofeerimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna tavalisest rohkem huvitatud romantikast. Õhus on tunda kirglikke energiaid. Samas on päev soodne ka sügavate ja müstiliste teemade uurimiseks.
Advertisements

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...