Horoskoop – Kolmapäev 12.02

 Horoskoop – Kolmapäev 12.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võtke ennast kokku ning ilmutage julgelt oma tõelist palet ja võimeid. Täna on päev, mil teid võetakse tõsiselt ja suhtutakse huviga teie ideedesse.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüate esile tuua oma ideaale ja veendumusi. Huvi salaõpetuste ja vaimsete praktikate suhtes. Kuid püüdke vältida äärmustesse ja illusiooni langemist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna avatud ja rõõmsameelne. Naudite head seltskonda ning põnevaid ettevõtmisi. Hea päev reisile minemiseks ja mingi uue asja õppimiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. Võite leida mõnes täiesti tavalises tuttavas järsku inspireerivaid omadusi.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute olema oma tegemistes pealiskaudne, ebatähelepanelik ja hooletu. Seetõttu tasuks igaks juhuks enda tähtsamad otsused ja lepingud üle kontrollida.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Illusioonide aeg. Võimalik, et kohtute täna isikutega, kelle käitumine on ebaselge või äärmuslik. Püüdke raskeid olukordi arukusega võtta.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võidate pingelised olukorrad nüüd eelkõige sellega, kui jääte tagasihoidlikuks. Vältige oma ambitsioonide esiletõstmist. Ärge oodake erilist tähelepanu.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna veidi kergeusklik ja pealiskaudne olema. Oma hooletusega võite jõuda olukorda, kust pole eriti lihtne enam välja tulla. Püüdke olla tähelepanelikum!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olge täna hoolikas oma käitumise suhtes. Võite mõne hooletult pillatud sõnaga kellelegi tahtmatult suuri kannatusi valmistada. Olge taktitundelisem!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleoludega päev. Olge valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Hea aeg projektide käima lükkamiseks ning suhtlemiseks.
Facebooki kommentaarid

Seotud teemad