banner

Horoskoop – Kolmapäev 11 september

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on päev, mil tuleks tegeleda üleskerkinud probleemidega. Hea aeg läbirääkimisteks. Oskate olla diplomaat ja ennast teistele hästi arusaadavaks teha.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et teilt oodatakse täna soojust ja tähelepanu. Keegi võib teile teha romantilise kingituse või saate kutse mõnele peenele üritusele.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku perekondlike kohustustega, mis seovad teid koduga rohkem kui tavaliselt. Väärtustate rohkem oma lähedasi ja vanemaid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna oma kaaslastelt rohkem ootama, kui nad pakkuda suudaksid ning seetõttu olete sunnitud pettuma. Püüdke ise teha nii palju, kui suudate.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Soodsate mõjudega päev. Olete võimeline ennast ka tõestama ja läbi lööma. Mõjute autoriteetsena. Võimalik, et teile tehakse täna mõni hea pakkumine.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teil tuleb täna kasutada oma nätlejameisterlikkust, et pääseda ebamugavast ja piinlikust olukorrast. Olge valmis enese tõestamiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Püüate põgeneda oma murede eest. Võite minna nii kaugele, et hakkate probleeme eitama ning satute seeläbi täielikku illusiooni, mis ühel hetkel ikkagi puruneb.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüate täna enese ümber luua müstilist ning salapäraselt köitvat kihti, millega oma salajase sümpaatia tähelepanu ja heakskiitu saavutada.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna veidi pealiskaudne ja hajevil. Võite oma hooletusest tahtmatult hakkama saada seaduserikkumisega. Vältige sõnasõtta laskumist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna seltskondlik ja jutukas. Kaaslased ootavad teie uusi huvitavaid ideid. Suudate väljendada ennast arusaadavalt. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Peaksite täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütlete ja teete. Teie möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskate.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kui olete hiljuti läbinud psüühilise stressi perioodi või kestab see parajasti, aitavad tänased planeediseisud kaasa sisemisele tervenemisele.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like