Horoskoop – Kolmapäev 11 detsember

 Horoskoop – Kolmapäev 11 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie enesekriitika on täna liialt kõrge, mistõttu kipute kõikjal tahaplaanile hoidma ning väldite oma arvamuse väljanäitamist. Loominguline vaikus.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Planeediseisud muudavad teid täna äärmiselt tundlikuks. Solvute kergemini, kui muidu ja lasete end kriitikast häirida. Parem võtke õppust ja olge rõõmus!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute mõtlema endast veidi rohkem kui olete. Kui tekib mõte, et olete tähtis ja eriline, siis istuge maha ja revideerige see mõte ilusti läbi.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes kunagi olid teile lähedased. Ootamatud kohtumised toovad päevaplaani muudatusi ning mõni asi jääb tegemata.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete täna vajadust ennast näidata ning teiste ees esineda ja särada. Teie enesetunnetus on nüüd tunduvalt parem, kui muidu, seda tajuvad ka teised.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna peaksite püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ning rahulik. Teil võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on päev, mil tõenäoliselt suudate head mõju avaldada oma lähedastele. Oskate kerge vaevaga leida inimestega ühist keelt ning mõistate nende probleeme.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teil võivad täna tekkida raskused keskendumisega, olete unistav ja oma mõtetesse süvenenud. Mõni oluline toimetus võib ununeda. Ettevaatust liikluses.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tahate iga hinna eest kõigega üksi hakkama saada, kuid peaksite andma ka teistele võimaluse kätt proovida isegi juhul, kui neil ei õnnestu sama hästi, kui teil.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Aktiviseerub empaatiavõime ja soov olla teistele kasulik ning vajalik. Samas vajate ka ise inimlikku lähedust, psühholoogilist tuge ja mõistmist.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on soodne päev oluliste ja sügavate teemade arutamiseks. Teid hakkavad huvitama psühholoogia ja filosoofia ning otsite inimesi, kes jagaksid neid huvisid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et peate täna aru andma oma minevikus sooritatud tegude pärast. Säilitage ka ebameeldivuste puhul rahu ja vältige agressiivset käitumist.

Seotud teemad