banner

Horoskoop – Kolmapäev 10 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Vältige kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes teiega nagunii nõustuda ei soovi. Jälgige olukorda eemalt.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et puutute täna väga tõsiselt kokku mõne oma halva harjumuse või sõltuvusega. Tekivad raskused enese kokkuvõtmisel. Püüdke omale tegevust leida.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete täna soovi öelda välja asju, mida olete siiani eneses alla surunud. Võimalik, et just tänu sellele võidate kellegi lugupidamise ja austuse.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tunnete tõelist rahuldust alles siis, kui loobute materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutate oma loovaid oskusi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Otsite emotsionaalset turvatunnet, kuid samas on teil raske lõdvestuda ja kedagi usaldada. Püüdke siiski mõista, et igaüks ei pruugi vaenlane olla.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Püüdke olla ratsionaalne ja praktiline. Ärge võtke endale liigseid ülesandeid, mis nõuavad palju energiat. Hea päev tegeleda vaimsete asjadega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui olete aktiivne grupitöös siis võivad teie pingutused põhjustada kollektiivset edu. Hea läbisaamine ülemustega. Originaalsed ja huvitavad ideed.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suureneb vajadus vabaduse järele. Kui keegi püüab teid kuidagi kamandada, siis võite sellest lausa raevu sattuda. Oskate ennast täna maksma panna.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Otsite täna vaheldust ning võimalust ennast välja elada. Võimalik, et teil veab mõnes õnnemängus, kuid samas olge etevaatlik raha tuulde loopimisega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete aktiivses meeleolus ning tunnetate oma jõulisust. Kuid vältige siiski üksinda võitlemist, otsige mõttekaaslaste toetust. Hea aeg meeskonnatööks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma kohustustele ja antud lubadustele. Suhtuge austusega ka neisse, kellega teil erilist suhet pole. Hea aeg töö tegemiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev on sobilik muudatuste ja uuenduste tegemiseks. Püüdke loobuda ebavajalikust. Hea aeg suurpuhastuseks ja lähedaste suhete arendamiseks.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com