Horoskoop – Kolmapäev 10 juuli

Horoskoop – Kolmapäev 10 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Vältige kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes teiega nagunii nõustuda ei soovi. Jälgige olukorda eemalt.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et puutute täna väga tõsiselt kokku mõne oma halva harjumuse või sõltuvusega. Tekivad raskused enese kokkuvõtmisel. Püüdke omale tegevust leida.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete täna soovi öelda välja asju, mida olete siiani eneses alla surunud. Võimalik, et just tänu sellele võidate kellegi lugupidamise ja austuse.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tunnete tõelist rahuldust alles siis, kui loobute materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutate oma loovaid oskusi.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Otsite emotsionaalset turvatunnet, kuid samas on teil raske lõdvestuda ja kedagi usaldada. Püüdke siiski mõista, et igaüks ei pruugi vaenlane olla.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Püüdke olla ratsionaalne ja praktiline. Ärge võtke endale liigseid ülesandeid, mis nõuavad palju energiat. Hea päev tegeleda vaimsete asjadega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui olete aktiivne grupitöös siis võivad teie pingutused põhjustada kollektiivset edu. Hea läbisaamine ülemustega. Originaalsed ja huvitavad ideed.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suureneb vajadus vabaduse järele. Kui keegi püüab teid kuidagi kamandada, siis võite sellest lausa raevu sattuda. Oskate ennast täna maksma panna.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Otsite täna vaheldust ning võimalust ennast välja elada. Võimalik, et teil veab mõnes õnnemängus, kuid samas olge etevaatlik raha tuulde loopimisega.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete aktiivses meeleolus ning tunnetate oma jõulisust. Kuid vältige siiski üksinda võitlemist, otsige mõttekaaslaste toetust. Hea aeg meeskonnatööks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma kohustustele ja antud lubadustele. Suhtuge austusega ka neisse, kellega teil erilist suhet pole. Hea aeg töö tegemiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev on sobilik muudatuste ja uuenduste tegemiseks. Püüdke loobuda ebavajalikust. Hea aeg suurpuhastuseks ja lähedaste suhete arendamiseks.

Elulife

Seotud teemad