Horoskoop – Kolmapäev 09 oktoober

 Horoskoop – Kolmapäev 09 oktoober
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna laabuvad tavalisest paremini kõikvõimalikud rahaasjad. Võimalik, et saate mõne hea võimaluse oma ideede rakendamiseks. Sobiv aeg kinnisvaraga tegelemiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev peaks tooma teile võimalusi enese arendamiseks ja uute suhete loomiseks. Samuti on hea aeg reisimiseks, kuid oht unustada midagi olulist.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teile on eriti oluline tunda ennast energilise ja sõltumatuna. Tänased seisud aitavad paremini eneseväljenduse võimet tugevdada ja ideid laiendada.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ning lasete ennast pisiasjadest häirida. Vältige vaimset pinget, püüdke leida tasakaal.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänase päeva peamised meeleolud on pehmus, väljapeetus, järeleandlikkus ja hoolitsus. Suudate olla oma kaaslaste suhtes tähelepanelikum, kui tavaliselt.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute ennast tühistel asjadel häirida laskma, mistõttu võivad mõned väärtuslikud kogemused saamata jääda. Tunnete hirmu ja muret ka seal, kus pole põhjust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et tänane päev toob teile huvitavaid vahejuhtumeid, mis annavad teie elule vürtsi juurde. Tõmme eksootiliste kultuuride ja ekstreemsuse poole.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna eksperimenteerimise meelolus. Asute innukalt kõige uue ja huvitava kallale. Võite tulla originaalsetele ideedele, mida saab ka praktikasse viia.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teile on omased heategevus, kaastunne ja suuremeelsus. Olete kannatlik ja andestav inimene kes kaldub vaatama kaaslaste puudustele läbi sõrmede.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna peaksite olema valmis selleks, et saate hakkama ka ilma tehniliste abivahenditeta. Võimalikud on ootamatud viperused või takistused töövahenditega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnetate, et vajate oma kommete muutusi. Kuid see ei ole parim aeg radikaalseteks muutusteks. Pöörake tähelepanu seesmistele muutustele.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Teile püütakse pähe määrida ideid ja arusaami, mis on teie jaoks täiesti võõrad ning vastuvõetamatud.

Seotud teemad