Horoskoop – Esmaspöev 13.01

 Horoskoop – Esmaspöev 13.01

Jäär 21. märts – 20. aprill

Täna võib juhtuda, et asjaajamistel kohtate takistusi. Teie plaanid võivad ootamatult muutuda tänu mõnele ettearvamatule inimesele, kes teiega “mängib”.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik, et leiate endale täna mõttekaaslasi või koostööpartnereid. Ärge üllatuge ka uute tööpakkumiste peale ning olge valmis muudatusteks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Võimalik, et satute täna armukadedusskandaali keskele ise selles rolli omamata. Peate nägema tahtmatult teiste tülitsemist ja olema vahekohtunikuks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete täna tavalisest seltskondlikum ning tajute väga peenelt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just teile rääkida oma isiklikke muresid.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võimalik, et peate täna hakkama kellegi eest hoolitsema. Tõmbate oma lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on mingil põhjusel õnnetud.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Olete köidetud uutest ideedest, võõrastest kultuuridest ja teadusuudistest. Püüdke eristada vaid see, mis teile vajalik ja kasulik on.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Tänased planeediseisud annvad teile hea võimaluse oma rahalise olukorra parandamiseks. Samuti on soodne aeg konkureerida ihaldatud töökohale.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Tänasel päeval peaksite arvesse võtma oma tegelikke võimeid, vältige rumalaid vigu, mis tulevad enese ülehindamisest. Püüdke olla loomulik ja ehe.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüdke seda teha võimalikult egovabalt ja mitte solvava meeleoluga, nii mõistetakse teid paremini.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Täna on hea päev lõbutsemiseks ja sellisteks suheteks, kus ei pea minema eriti sügavaks ning isiklikuks. Igapäevased kohustused tunduvad igavatena.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Tunnete täna tavalisest suuremat tungi kõneleda. Räägite meelsasti oma isiklikke asju teistele inimestele. Vältige aga pealetükkivaks muutumist.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Teie tunded on arukad ning kainelt läbimõeldud. Suudate ennast kontrollida ja vaos hoida. Muutute ehk liigagi rangeks enese vastu, püüdke olla avatum

Seotud teemad