Horoskoop – Esmaspäev 9 detsember

 Horoskoop – Esmaspäev 9 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et näete nüüd eneses ülepingutamise tundemärke. Ärge olge liialt konservatiivne ning võtke aega millegi meeldiva ja lõbusa jaoks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et lasete end täna kellegi pahaaimamatust märkusest vägagi häirida, kuid püüdke siiski mitte üle reageerida. Vältige hasartmänge ja alkoholi!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et peate ennast nüüd kokku võtma ja mõistuse abil omale selgeks tegema asju, mida te parema meelega ei tunnistaks. Hea päev enese harimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb teil täna hea päev. Tänu positiivsusele ja dünaamilisusele on hea aeg silmaringi laiendamiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna oma unistuste ja ideaalide maailmas. Kipute oma partnerit ilustama ja suudate omale tõelise illusiooni luua. Vältida tuleks mõnuaineid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Hea päev tegeleda ülimat tähelepanu ja täpsust nõudvate tegevustega. Suudate mõtelda praktiliselt ja olete läbinägelik. Hea arstlikuks läbivaatuseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete soovi tõestada oma intellektuaalsust ja kompetentsust. Et mitte tuua kaela lisaprobleeme, püüdke ennast mitte ülehinnata ja jääda mõistlikuks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna elu põletamise teele minema ja see võib tuua tõsiseid prbleeme kodustega või partneriga. Püüdke jääda mõistlikkuse piiridesse!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Rõõmude ja armastuse päev! Püüa lihtsalt läbi saada. Mahukatest ettevõtmistest on targem loobuda. Alusta selliseid töid, mida on võimalik juba täna lõpetada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Hea päev teha kokkuvõtteid seni teostatud tegevusest. Vaadake tagasi minevikku ja püüdke mõista, kuhu te tänaseks arenenud olete. Suhelge vanematega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et puutute täna kokku intriigide ja ebaselgete olukordadega. Teie tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui tegelikult olete.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna uje ning hooletu. Te ei suuda vahet teha pealiskaudsel ja põhjalikul. Võimalikud möödarääkimised ning arusaamatused. Ebasoodne aeg otsustamiseks.

Seotud teemad