Horoskoop – Esmaspäev 8 veebruar

 Horoskoop – Esmaspäev 8 veebruar
Jäär 21. märts – 20. aprill
Seksuaalsete mõjudega päev. Kui te ise ei ole selles osas aktiivne, siis tõenäoliselt puutute kokku isikutega, kes on vägagi külgetõmbavad.

Loe ka: Nädala horoskoop 7. veebruar – 14 veebruar 2021

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et satute täna ootamatute sündmuste keeristesse ja puutute tahtmatult kokku isikutega, kes käituvad väga demonstratiivselt. Ettevaatust liikluses.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Ihkate mugavusi ja luksust, kuid teil on kalduvus muutuda laisaks.Tähtsal kohal pere ja kodu. Püüdke rohkem looduses viibida ja teha midagi füüsilist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüdke olla iseseisvam ja otsustusvõimelisem. Kui ootate, et keegi teine teie eest midagi ära teeks, siis takistate enda arengut ja loovust.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et teid hinnatakse vaid väliste asjade põhjal ning teie tegelikud anded jäävad märkamata. Ärge laske teistel ennast ära kasutada.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võtate täna kõike väga põhjalikult. Olete ka oma kaaslaste ja nende probleemide suhtes tähelepanelikum. Samas püüdke siiski kõike mitte ületähtsustada.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suudate luua enda ümber hubase ja sooja õhkkonna. Mõjute rahustavalt ja tõmbate ligi inimesi, kel armastuse puudus. Hea päev lastega tegelemiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on päev, mil suudate näha asju erinevatest vaatevinklitest. See teeb suhtlemise teistega lihtsamaks, kuna suudate kerge vaevaga mõista teiste arusaamu.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Illusioonidest vabanemine võib teis tekitada viha ja raevu. Mitte miski ei taha minna plaanipäraselt. Seepärast on teil parem võtta omale vaba päev ja puhata.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna jookseb informatsioon kiiremini, kui tavaliselt. Teie mõistus on üsna aktiivne ning mälu parem, seetõttu on väga võimalik, et õpite midagi uut juurde.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kaldute täna lubadusi andma, mille täitmiseks peate hilhem palju vaeva nägema ja energiat kulutama. Pigem olge tagasihoidlikum ja hinnake olukorda.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna vajuma enesehaletsusse. Tunnetate väga teravalt ülekohut ja mittemõistmist. Püüdke olla iseteadlikum ning usaldage ennast rohkem!

Seotud teemad