Horoskoop – Esmaspäev 5 aprill

 Horoskoop –  Esmaspäev 5 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Illusioonide ja pettumiste päev. Võite langeda varga ohvriks. Täna pole soovitav sõlmida lepinguid ja teha tähtsaid otsuseid. Hea aeg tegeleda mediteerimisega.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete soovi olla iga hinna eest kõigile meeltmööda. Vältige muutumist ebasiiraks lipitsejaks, kes lihtsalt ei julge oma arvamust avaldada.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna emotsionaalse impulsi tagajärjel tegema kiireid ning ettearvamatuid tegusid. Peaksite siiski olukorda adekvaatselt hinnata püüdma!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teile meeldib võitlusõhkkond, peamiselt võitlete aga iseendaga. Olete positiivselt häälestataud ning kindel, et saate jagu kõikidest raskustest.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete köidetud müstikast. Ootate ka oma kaaslastelt sarnast suunda, muidu hakkab teil nendega koos lihtsalt igav. Vältige “sildade põletamist”.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute domineerima oma kaaslaste üle ning suudate neid mõjutada. Tunete huvi sügavate filosoofiliste teemade ja sünni-surma müsteeriumi suhtes.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna endale keelama asju, mida tegelikult ihaldate. Võimalik, et teid hakkavad vaevama rahalised puudujäägid ning süümepiin hiljutise laristamise pärast.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna aktiviseeruvad teie jaoks nostalgilised ning hajameelsed meeleolud. Kipute igast asjast mingi sümboolse ning paljutähendava märgi välja lugema.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna soovi luua selgust oma suhetesse. Reageerite väga kiiresti ja näitate oma tundeid nüüd rohkem, kui tavaliselt ka teistele välja.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Inimestega suheldes saavutate täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendate ennast võimalikult rahulikult ja pealetükkimatult. Vältige provokatsioone!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna valitseb oht sattuda illusiooni või kokku puutuda petturitega. Võimalik, et suureneb huvi kõikvõimalike müstikaga seotud teemade vastu.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete meeldivalt enesekindel ning suudate ka pingelisemates olukordades rahulikuks jääda. Mõjute oma kaaslastele targa ja kogenuna. Hea aeg läbirääkimisteks.

Seotud teemad