Horoskoop – Esmaspäev 28 detsember

 Horoskoop – Esmaspäev 28 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ärge siiski laske endale pähe istuda, püüdke hoida oma pea püsti! Hea aeg reisimiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et keegi püüab teis kaastunnet äratada, kuid pöörab järgmisel hetkel teile ise halastamatult selja. Ärge lootke teistelt liiga palju!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et saate täna kellegi ebasiira käitumise pärast haiget või tunnete lihtsalt pettumust. Hakkate seetõttu inimestes just ausust hindama.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud on psüühiline labiilsus, depressioon ja tujukus. Püüdke säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Pidage nõu mõne kogenud sõbraga.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suudate nüüd tavalisest paremini oma aega planeerida ning teha korrektuuri paikapandud plaanides. Teie emotsioonid jäävad veidi tahaplaanile.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on hea päev oma seisukohtade selgitamiseks ning arusaamatuste likvideerimiseks. Kui teil avaneb võimalus reisile minna, siis võtke see arvesse.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suhtuge oma tulevikku optimistlikumalt. Kui kardate läbi kukkuda ja olete liiga ettevaatlik, takistab see teil kasutada oma tõelisi võimalusi.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis teile tegelikult midagi väärtuslikku ei paku. Püüdke maailma avarama pilguga vaadata.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie ideaalid ei ole kooskõlas reaalusega. Otsite valel ajal vales kohas ning kiindute neisse, kes ei saa olla teile ideaalseks teiseks pooleks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna ootavad teid ees tõenäoliselt head positiivsed muudatused. Kui peate millestki loobuma, siis ei tundu see teile kaotusena vaid pigem vabanemisena.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna peaksite väga rangelt kinni pidama oma lubadustest sest on oht, et saladused tulevad päevavalgele ja illusioonid, mida teistele olete loonud, purunevad.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitatavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Võite minna vastuollu üldtuntud normidega.

Seotud teemad